Презентація можливостей програми та Інтерактивна гра “Resilience&Cohesion” в рамках міжнародних #ErasmuDays2024

16 жовтня в рамках міжнародних #ErasmuDays2024 відбулась коротка презентація можливостей програми та Інтерактивна гра “Resilience&Cohesion” для студентів університету від Міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру спільно з Інформаційним центром ЄС при БНАУ, змагались всі факультети Білоцерківського НАУ. Основним завданням для команд було презентувати Польшу (як головуючої країни Ради Європейського союзу на перше півріччя 2025 р.) в розрізі діяльності та знань профілю факультетів, оцінювались: швидкість, якість презентації, креативні підходи, знання англійської мови та зрозумілість/повнота викладеного матеріалу.

Повноважне жюрі: Олександр Боньковський, начальник міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру, Неля Бачинська директор наукової бібліотеки та головуюча інформаційним центром ЄС при БНАУ, Лариса Філіпова начальник відділу навчально-методичної та виховної роботи та Вікторія Новікова інституційний координатор програми Erasmus+ зазначили що загальний рівень підготовки, обізнаності, застосування англійської мови в презентаціях наших здобувачів зростають з кожним роком, тому навіть визначити переможців стає вкрай важким рішенням!

Дякуємо всім хто долучився до заходу, за підтримку своїх команд відповідальних по міжнародній діяльності по факультетах: Олені Бабенко (біолого-технологічний факультет), Наталії Вовкотруб (факультет ветеринарної медицини) та Аллі Трофимчук (екологічний факультет).

Результати гри: кубок гран-прі виборола команда факультету ветеринарної медицини! Перше місце посіли команди соціально-гуманітарного та агробіотехнологічного факультетів, друге почесне місце виборола команда економічного факультету та третє місце розділили команди біолого-технологічного та екологічного факультетів!

Щиро дякуємо за можливість працювати, святкувати та вдосконалювати свої скіли в надскладний час для України та за підтримку наших країн-альянтів!