Презентація звітів щодо проходження стажування в Czech University of Life Sciences Prague (м. Прага, Чехія)

18 жовтня в рамках #ErasmusDays програми Еразмус+ К1 відбулась презентація звітів щодо проходження стажування в Czech University of Life Sciences Prague (м. Прага, Чехія) студенток агробіотехнологічного факультету Поливанчук Аліни та Шляхацької Катерини.

Координатор з міжнародної діяльності агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ, доцент Горновська Світлана розповіла про важливість посилення практичної підготовки студентів за кордоном та можливості отримувати нові знання з сучасних технологій ведення сільського та садово-паркового господарств.

Студентки розповіли, що всі лекції та заходи викладались англійською мовою. Тема “Агровольтаїка”, яку вони вивчали була новою для них, але пов’язана з їх професією “Садово-паркове господарство”. Після відвідування лекцій по агровольтаїці дізнались, що вона використовується в сільськогосподарській діяльності. Агровльтаїка об'єднує вироблення сонячної енергії та фермерство на одній і тій самій ділянці землі. Також, розглядали тему біогазу та були на екскурсіях по архітектури та ландшафту.

Катерина та Аліна наголосили, що ця програма дала змогу не тільки навчатись в Чеському Університеті Наук про життя (Czech University of life sciences), але й побачити світ, ознайомитись з культурою, традиціями, ландшафтом Праги. Дізнатись багато чого нового, відкрити для себе нові можливості та побачити багато цікавих речей.

Слова вдячності прозвучали для керівництва університету та міжнародного відділу (Боньковському Олександру Антоновичу, начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру БНАУ та доценту Новіковій Вікторії Валеріївні – координатору програми Erasmus +) за надану можливість навчатися новому. Особлива подяка декану АБТФ, доценту Хахулі Валерію Семеновичу за постійну підтримку під час освітнього процесу.