Продовжуємо розвивати партнерство в науково-освітній сфері з Управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради. Новим напрямом співпраці став інноваційний проєкт із розвитку профільної академічної освіти в старшій школі, котрий будемо спільно реалізовувати з 01 вересня 2023 року на базі Білоцерківського академічного ліцею «Вектор»-гімназії № 18 Білоцерківської міської ради Київської області (директор Тетяна Мартинюк).

Сподіваємося, що ця ініціатива буде не лише цікавою, а й ключовою для вибору майбутньої професії здобувачами освіти 10-12 класів, оскільки інтегрований курс «Громадянська освіта» викладатимуть наукові співробітники факультету із кафедр психології – Алла Клочко, публічно-правових дисциплін – Інна Ковальчук та цивільно-правових дисциплін – Анна Пахомова.

Переконані, що якісна академічна освіта нашої молоді є одним із надважливих чинників європейської інтеграції України!