Продовжуємо розвивати студентський стартап-рух в університеті

Впродовж трьох днів, з 1 по 3 березня, команда стартапу Up-Cycle Білоцерківського НАУ брала участь у Хакатоні «Інновації у сфері глибоких технологій» у рамках Тижня стартапів (Techstars Startup Weekend). Долучення до кола deep-tech-інноваційників стало можливим завдяки підписаному нашим університетом меморандуму про співпрацю з Українським Фондом Стартапів.

Проєкт «Up-Cycle» – спільна ініціатива студентів БНАУ та засновника громадської організації «Розумна переробка» Олександра Гречки (м. Дніпро). Координатор проєкту – доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Р.П. Задорожна. Стартап націлено на зменшення забруднення навколишнього природного середовища шляхом переробки побутових відходів із пластику на продукцію широкого вжитку і спеціального використання.

У Хакатоні загалом взяли участь понад 100 учасників, які представили 53 інноваційні ідеї. Наш стартап було відібрано у 30-ку наукоємних стартапів-переможців, яка приєднається до Акселераційної програми Development and Renovation.

Акселераційні програми Science Intensive Innovation та Development and Renovation реалізуються Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства економіки України спільно з Київським академічним університетом, Ukrainian Startup Fund, YEP Accelerator.

Впродовж трьох насичених днів у відбірковому Хакатоні наша команда не тільки представляла свій проєкт і відстоювала ідею, а й отримала цінний досвід навчання від 15 провідних менторів та експертів галузі. Up-Cycle готовий до нового етапу – участі в акселераційній програмі, яка стартує 11 березня.

Тетяна Димань, проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності