Продовжуємо співпрацю в рамках програми «U-LEAD з Європою»

З метою продовження співпраці кафедри публічного управління, адміністрування Білоцерківського БНАУ з Програмою «U-LEAD з Європою», 26 травня відбулася он-лайн зустріч з керівницею Київського регіонального офісу Оленою Іванченко та менеджеркою Північного хабу "U-LEAD з Європою" Анною Буняк.

Пані Олена презентувала результати роботи Київського регіонального офісу, акцентувала увагу на перспективних проєктах, особливостях роботи в рамках кластерів А,В,С в т.ч. в таких програмах як, «кроки для спеціалістів», «листи для лідерів», розвиток медичних мереж, семінарах, вебінарах, сучасних он-лайн заходах – «Hot Talk» для ОТГ та ін.

Обговорено можливості долучення науково-педагогічних працівників університету та здобувачів ОП «Публічне управління та адміністрування» до цих активностей.

Щиро дякуємо пані Олені Іванченко, Анні Буняк та їх команді професіоналів, які активно допомагають громадам розвиватися, створювати дієві та вкрай важливі для них проєкти. Ми сподіваємося, що наші студенти, в майбутньому,  будуть брати активну участь у всіх заходах!