Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення!

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, бо від цього залежить те, як складеться подальше життя молодої людини.

14 квітня заступник декана агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ Наталія Крупа, відповідальна за профорієнтаційну роботу на факультеті Тетяна Лозінська та голова ради студентського самоврядування агробіотехнологічного факультету Сергій Пономаренко  провели  зустріч з випускниками шкіл Березняківської ОТГ. Під час зустрічі доповідачі акцентували увагу випускників щодо умов вступу до Білоцерківського НАУ у 2023 році, продемонстрували відеоматеріали про можливості та переваги навчання в університеті.