ENG | УКР |

Професорсько-викладацький склад | Кафедри cадово-паркового господарства

Марченко Алла Борисівна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Завідувачка кафедри, доктор с.-г. наук, доцент
Напрям наукової діяльності: 

У 2008 р. захистила дисертацію на тему «Особливості патогенезу хвороб капусти білоголової ранньостиглої (Brassica oleracea var. capitata  f. alba) та вихідний матеріал за стійкістю»» на здобуття наукового ступеня кандидат сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.11 – фітопатологія.

У 2019 р. захистила дисертацію на тему «Біоекологічна стійкість угруповань квітниково-декоративних рослин урбоекосистем Лісостепу України» на здобуття наукового ступеня доктор сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.03.01 – лісові культури та фітомеліорація.

У науковому доробку понад 180 наукових праць. Автор монографій: «Біоекологічні підходи до управління фітосанітарним станом агробіоценозів Callistephus chinensis L. Neеs.» (2016), «Мікозні хвороби троянд: діагностика, етіологія, сортова стійкість, біозахист» (2017), «Мікози квітниково-декоративних рослин в умовах урбоекосистем: діагностика, етіологія, консортивні зв’язки, сортова стійкість, біозахист» (2020), співавтор монографії «Біоекологічні особливості комах-фітофагів в агроценозах обліпихи крушиноподібної та науково-обґрунтовані способи їх контролю» (2020), автор навчальних посібників «Лісова ентомологія» (2014 р.), «Інфекційні хвороби деревних порід» (2014 р.), «Фітопатологія» (2024 р.), «Діагностика хвороб декоративних рослин різної етіології: довідник для працівників садово-паркової індустрії»(2024 р.).

Сфера наукових інтересів: фітопатологія декоративних рослин, ентомологія декоративних рослин, лісопатологічна експертиза,  інтегрований захист декоративних рослин, екотехнологiї у садово-парковому господарствi.

Співвиконавець наукових ініціативних тематик: «Наукові, методологічні та організаційно-технологічні засади створення садово-паркових об'єктів різних форм власності в умовах Лісостепу України», державний реєстраційний номер 0121U112852; «Наукове обґрунтування заходів щодо обмеження розвитку та поширення шкідливих організмів в культурфітоценозах садово-паркових об’єктів урбоекосистем Лісостепу України», державний реєстраційний номер: 0121U112839.

Досвід роботи та допоміжна діяльність: Гарант ОП 206 «Садово-паркове господарство» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Член редакційної колегії збірника наукових праць «Агробіологія», що належить до категорії «Б» у Переліку наукових фахових видань України. Член Українського ботанічного товариства. Член методичної комісії агробіотехнологічного факультету БНАУ.

Підвищення кваліфікації: Білоцерківський національний аграрний університет, Інститут післядипломного навчання, семінар ««Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» з випускною роботою «Розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з фітопатології». Пройшла навчання по курсу «3DsMax. Основи моделювання та візуалізації» (Сертифікат №220403 з 29.01 по 31.05. 2021 р.). Приймала участь у циклі навчальних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки. Scopus Web of Science» (Сертифікат № АА1408/12.02.2021). 

Стажування в умовах виробництва: Національний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України (2021-2022 н.р.), Дослідна станція карантину винограду і плодових культур Інституту захисту рослин НААНУ (2020-2021 н. р.).

Стажування за кордоном: на базі університету Collegium Civitas (Польща) за темою «Internationalization of Higher Education. Organization of the educational process and innovative teaching methods in higher education institutions in Poland». Індивідуальний проєкт за темою «The Bila Tserkva National Agrarian University experience in the field of higher education internationalization: favorable factors and limitations» 23.06-15.07.2020. Дата видачі: 15 Juli, 2020.

 
 
Викладає дисципліни: 
«Фітопатологія», «Ентомологія», «Інтегрований захист декоративних рослин», «Карантин рослин», «Лісопатологічна експертиза та захист насаджень СПО», «Екотехнологiї у садово-парковому господарствi»
Роговський Сергій Володимирович
Вчене звання і науковий ступінь: 
Кандидат с.-г. наук, доцент
Напрям наукової діяльності: 
У 1992 р. захистив дисертацію на тему «Особливості розмноження та вирощування в умовах Правобережного лісостепу  України  стевії (Stevia rebaudina Bertoni)» на здобуття наукового ступеня кандидат сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.09 – рослинництво.
У науковому доробку понад 150 наукових праць у т. ч. 50 наукових статей опублікованих у фахових виданнях України. Співавтор монографії «Дерева та кущі дендропарку «Олександрія» НАН України», автор та співавтор 8 навчальних посібників: «Декоративне садівництво і квітникарство, «Біотехнологія рослин», «Агролісомеліорація: практикум», «Основи біотехнології рослин», «Декоративне рослинництво і розсадництво», «Термінологічний словник фахівця з садово-паркового будівництва і ландшафтної архітектури», «Сучасні технології в розсадництві», «Консервація, реставрація, реконструкція садів і парків», співавтор двох типових навчальних програм «Садово-паркове будівництво», «Декоративне садівництво і квітникарство».
 
Сфера наукових інтересів: інтродукційна оптимізація зелених насаджень, розмноження і вирощування декоративних рослин, інвентаризація зелених насаджень.
 
Співвиконавець наукових ініціативних тематик:
1. "Теоретичне обґрунтування, вивчення, збереження природної і культурної флори для використання в облаштуванні ландшафтів і в озелененні міст та сіл Лісостепу України" (№ ДР 0109U008257)
 2. «Наукові, методологічні та організаційно-технологічні засади створення садово-паркових об'єктів різних форм власності в умовах Лісостепу України» (державний реєстраційний номер 0121U112852);
3. «Наукове обґрунтування заходів щодо обмеження розвитку та поширення шкідливих організмів в культурфітоценозах садово-паркових об’єктів урбоекосистем Лісостепу України» (державний реєстраційний номер: 0121U112839).
 
Керівник та відповідальний виконавець госпрозрахункових наукових тем:
1. «Інвентаризація насаджень на території м. Біла Церква на бульварах Комсомольський, Першотравневий, 50 Років перемоги (договір № 08.11-01-14);
2.«Інвентаризація зелених насаджень скверу на Торговій площі у м. Біла Церква» (договір № 1097 від 07.12.2015 р.);
3. «Про надання послуг з інвентаризації зелених насаджень на площі Торговій у м. Біла Церква Київської області» (договір № 1096  від  9.06 2020 р.)
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність: Науковий стаж 34 роки, науково-педагогічний 18 років. Працював старшим науковим співробітником НВА «Стевія» при науково дослідному інституті цукрових буряків (1993 р.);  старшим науковим співробітником, завідуючим відділом репродуктивної біології рослин, керівником промислового розсадника у державному дендрологічному парку «Олександрія» НАН України (1993-2004 рр.). З 2004 р. працює у БНАУ, у 2017-2020 рр. – завідувач кафедри садово-паркового господарства.
Дорадник з питань розсадництва, ландшафтного дизайну, озеленення і благоустрою територій (свідоцтво сільськогосподарського  дорадника  № 726 від 27.02.2020 р.). Консультант департаменту житлово-комунального господарства та екології Білоцерківської міської ради. Приймав участь в розробці проектів реконструкції Контрактової площі та Старокиївської гори в м. Київ. Виконував роботи з інвентаризації насаджень в урочищі «Бабин Яр» під час виготовлення вихідних даних для розробки проекту створення меморіального комплексу «Бабин Яр», м. Київ Залучався до робіт з інвентаризації насаджень в містах: Полтава, Запоріжжя, Бердянськ.  
 
Підвищення кваліфікації: БНАУ, Інститут післядипломного навчання. Семінар ««Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності»». Випускна робота: Розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з дисциплін декоративне розсадництво і насінництво та садово-паркове будівництво.
Стажування в умовах виробництва: Національний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України (2019-2020 н. р.), ДП Білоцерківське лісове господарство, базовий розсадник (2018-2019 н.р), приватний розсадник «Єва» (2020-2021 н.р.)
 
 
 
Викладає дисципліни: 
«Декоративне розсадництво і насінництво», «Садово-паркове будівництво», «Інвентаризація з основами таксації», «Інноваційні технології в розсадництві», «Планування зеленого господарства»
Олешко Олена Геннадіївна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Доцент, кандидат сільськогосподарських наук
Напрям наукової діяльності: 
У 2007 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 06.01.05 – селекція рослин.
З 2007 р. працює у БНАУ, викладає для здобувачів ОС Бакалавр і Магістр, а також проводить наукову і методичну роботу. Автор і співавтор понад 40 наукових, науково-методичних і навчально-методичних праць. Співавтор навчальних посібників «Квітникарство» (2014), «Фiзiологія та біотехнологія рослин»(2022), «Екологічна патофізіологія рослин»(2024).
 
Сфера наукових інтересів: природоохоронне паркознавство; історія садово-паркового мистецтва; вивчення інтродукованої дендрофлори; сортознавство декоративних рослин
Співвиконавець наукової ініціативної тематики «Наукові, методологічні та організаційно-технологічні засади створення садово-паркових об`єктів різних форм власності в умовах Лісостепу України» (Державний реєстраційний номер: 0121U112852)
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність:  Гарант ОП 206 «Садово-паркове господарство» першого (бакалаврського рівня). Член Вченої ради Білоцерківського національного аграрного університету. Член методичної комісії агробіотехнологічного факультету. Член Українського ботанічного товариства.
 
Підвищення кваліфікації: НУБіП України ННІ післядипломної освіти, «Інноваційні технології при викладанні дисциплін: Інтродукція і адаптація декоративних рослині Лісова селекція, свідоцтво 12СПВ № 186333 (2016 р.)
Інститут післядипломного навчання БНАУ «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» за курсами Історія садово-паркового мистецтва, Інтродукція та адаптація декоративних рослин, 9.11.20-27.11.20, свідоцтво СПК 00493712/123/20/21. Випускна робота: розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з дисципліни Історія садово-паркового мистецтва.
Стажування на виробництві: Державний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України (2021-2022 н.р.); Національний ботанічний сад ім.. М. Гришка НАН України (2022-2023); Національний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України (2023-2024 н.р.).
 
Стажування за кордоном:
Стажування в Akademia Pomorska w Słupsku (Поморскій академії в Слупську, Польща), Інститут біології та охорони навколишнього середовища (Instytut Biologii i Ochrony Środowiska ) ( 2016 р.).
Участь у проекті «Інтернаціоналізація вищої освіти» Британської ради в Україні. Стажування у Writtle University College, Великобританія. (2017 р.).
Стажування "International Cooperation of Universities in Lifelong Learning", в Вищій банковій школі (WSB University, Poznan), Познань, Польща. Організатор: KIPAM project "Knowledge is Power, Age Ain’t Matter", co-financed by the EU under the Erasmus + program (2018 р.)
Участь у освітньому проекті «Change Project» у співпраці з Baltic University Program, Швеція (2018-2019 рр.) Стажування в рамках «Change Project» в Гродненському університеті ім. Янки Купали, Білорусь (2019 р.)
 
 
 
Викладає дисципліни: 
«Вступ до спеціальності», «Селекція декоративних рослин з основами генетики», «Природно-заповідна справа», «Природоохоронна справа в умовах урбанізованого середовища»
Крупа Наталія Миколаївна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Кандидат біологічних наук, доцент
Напрям наукової діяльності: 

У 2012 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.12 – фізіологія рослин на тему: «Фотосинтез і розподіл асимілятів як складові продукційного процесу високоінтенсивних сортів озимої пшениці». На кафедрі "Садово-паркового господарства" працює з 2012 року. Автор 39 наукових праць і 10 навчально-методичних розробок, співавтор 2 навчальних посібників.

Сфера наукових інтересів: Розробка методів фізіологічної діагностики стану деревних рослин, використання сучасних антидепресантів під час вирощування садивного матеріалу та в післясадивний період. Прогноз стресових ситуацій в інтродукованих популяціях деревних рослин.

 Співвиконавець наукових ініціативних тематик: «Наукові, методологічні та організаційно-технологічні засади створення садово-паркових об'єктів різних форм власності в умовах Лісостепу України», державний реєстраційний номер 0121U112852;   «Наукове обґрунтування заходів щодо обмеження розвитку та поширення шкідливих організмів в культурфітоценозах садово-паркових об’єктів урбоекосистем Лісостепу України», державний реєстраційний номер: 0121U112839.

Підвищення кваліфікації: НУБіП України, ННІ післядипломної освіти. Свідоцтво  про підвищення кваліфікації СС 00493706/000588-16 «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності», випускна робота  на тему: «Сучасні підходи до викладання навчальної дисципліни Консервація, реконструкція та реставрація садово-паркових об’єктів у вищій школі», 2016 рік. 

БНАУ. Пройшла навчання за програмою методико-психологічного семінару для викладачів та наставників академічних груп БНАУ «Школа професійного педагогічного зростання».

Стажування в умовах виробництва: Державний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України  пройшла стажування в умовах виробництва з дисципліни «Реконструкція та реставрація СПО» загальним обсягом 90 академічних годин, з дисциплін «Реконструкція та реставрація садово-паркових об’єктів» та «Декоративне садівництво» (2018 – 2019 н.р.).

 
 
 
Викладає дисципліни: 
«Фізіологія рослин», «Консервація, реконструкція та реставрація садово-паркових об’єктів», «Експлуатація садово-паркових об’єктів», «Луківництво і газони», «Лісопаркове господарство», «Тепличне господарство»
Струтинська Юлія Вікторівна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Доктор філософії зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство», асистент
Напрям наукової діяльності: 
У 2020-2024 рр. навчалась в аспірантурі Уманського національного університету садівництва. У 2024 році захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство» за темою «Використання різних форм сакури (Prunus serrulata L.)  в моносадах Правобережного Лісостепу України».  Упродовж 6 років викладацької діяльності проводить заняття  студентам ОС «Бакалавр» та «Магістр», а також веде наукову і  методичну роботу. Автор і  співавтор близько 40  наукових, науково-методичних і навчально-методичних праць.
 
Сфера наукових інтересів: дендрологія, ландшафтний дизайн, озеленення, моніторинг зелених насаджень.
 
 Співвиконавець наукових ініціативних тематик:
«Наукові, методологічні та організаційно-технологічні засади створення садово-паркових об'єктів різних форм власності в умовах Лісостепу України», державний реєстраційний номер 0121U112852.
 
Співвиконавець госпрозрахункових наукових тем:
1. "Наукова експертиза стану флори та фауни, що зазнають впливу під час видобування граніту та мігматиту в межах родовища Рудосільське Володарського району Київської області". Замовник ТОВ "Ресурс". Виконавці: Струтинська Ю. В., Роговський С. В., Хрик В. М., Левандовська С. М. 2021 рік
2. «Оцінка сучасного стану та розробка проєкту реконструкції дендрологічного парку Томилівського лісництва – пам’ятки природи і садово-паркового мистецтва місцевого значення». Виконавці: Роговський С. В., Струтинська Ю. В., Іщук Л.П., Жихарєва К. В. 2022 рік.
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність: У Білоцерківському національному аграрному університеті працює із 2018 року. Заступник декана агробіотехнологічного факультету (2020-2022 рр.) Член Українського ботанічного товариства. Член методичної комісії агробіотехнологічного факультету (з 2021 р.) .
 
Підвищення кваліфікації: 
Білоцерківський національний аграрний університет.  інститут післядипломного навчання. Семінар «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Випускна робота: розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з дисципліни «Основи аранжування». Свідоцтво СПК 00493712/296/20/21 від 12.03.2021 р. 
Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технологічного парку (Республіка Польща). Міжнародне підвищення кваліфікації «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та Україні».  Сертифікат ESN № 20597, дисципліна «Урбомоніторинг та облік зелених насаджень». Дата видачі 21.07.2024 р.
 
Стажування в умовах виробництва
1.Державний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України 2019 р.
2.Національний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України 2020 р.,
3.ТОВ  «ГРАС ЕКСПЕРТ» 2021 р.
4. Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України 2023 р.
 
Ідентифікатори:
 
Викладає дисципліни: 
«Лікарські рослини», «Оранжерейні рослини», «Садово-паркове будівництво», «Інвентаризація садово-паркових об'єктів з основами таксації»
Зелінський Богдан Валерійович
Вчене звання і науковий ступінь: 
доктор філософії, асистент
Напрям наукової діяльності: 
У 2016-2020 рр. навчався в аспірантурі в Інституті біоенергетичних культур і цукрових  буряків НААН України. У 2022 р. здобув ступінь доктора філософії із спеціальності Агрономія, захистивши дисертаційну роботу на тему: «Ріст і розвиток енергетичних плантацій верб залежно від едафічних умов та агротехніки на маргінальних землях Київського Полісся».
Співавтор «Методичних рекомендацій з технології вирощування енергетичних плантацій верби та тополі», методичних розробок для ведення практичних робіт з дисциплін «Лісові культури», «Лісівництво».
 
Сфера наукових інтересів: Таксономія деревних рослин та їх природних властивостей: довговічності, швидкості росту, особливостей сезонного розвитку, насіннєвого і вегетативного розмноження, відновлення, екологічних особливостей, господарського значення і дослідження дендрофлори на території садово-паркових об’єктів різної форми власності.
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність: Виробничий стаж –10 років на підприємстві «Філія Іванківське лісове господарство» ДП  «Ліси України».
З 2022 р. – викладач у БНАУ.
Член громадських організацій: «Українське ентомологічне товариство», Всеукраїнської громадської організації «Товариство лісівників України».
 
Підвищення кваліфікації:
Європейський університет, курси підвищення кваліфікації «Цифрова трансформація вищої освіти» (свідоцтво ПК № 24366800/000532-24 від 25.01.2024 р.)
 
 
Викладає дисципліни: 
«Дендрологія», «Плодівництво та виноградарство», «Гідротехнічні споруди садів і парків»
Бордусь Олена Юріївна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Асистент, доктор філософії
Напрям наукової діяльності: 
У 2019-2023 рр. навчалась в аспірантурі в Інституті біоенергетичних культур і цукрових  буряків НААН України.  У 2024 році здобула ступінь доктора філософії за спеціальністю 201 – агрономія, захистивши дисертаційну роботу на тему: «Агротехнологічні аспекти вирощування біомаси павловнії в умовах Правобережного Лісостепу України».
Автор і співавтор 12 наукових, науково-методичних і навчально-методичних праць, співавтор патенту на корисну модель к/м 149405 «Спосіб мікроклонального розмноження павловнії з використанням для введення в стерильну культуру апікальних меристем і зародкових листочків із проростків насіння» Бюл. № 46  17.11.2021.
 
Сфера наукових інтересів: комп'ютерне проектування садово-паркових об’єктів; дендропроектування.
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність:
Молодша наукова співробітниця лабораторії цитогенетики – з 2020 року в ІБКіЦБ НААН України.
З 2024 р. – викладач у БНАУ.
 
 
 
 
Викладає дисципліни: 
«Основи комп’ютерного проектування», «Проєктування в СПБ», «Дендропроектування»
Бордусь Олексій Олексійович
Вчене звання і науковий ступінь: 
Асистент, доктор філософії
Напрям наукової діяльності: 
У 2018-2022 рр. навчався в аспірантурі в Інституті біоенергетичних культур і цукрових  буряків НААН України. У 2024 р. здобув ступінь доктора філософії із спеціальності 201 – Агрономія, захистивши дисертаційну роботу на тему: «Вирощування садивного матеріалу тополі іноземної та вітчизняної селекції для створення енергетичних плантацій в умовах Центрального Лісостепу України»
Співавтор «Методичних рекомендацій з технології вирощування енергетичних плантацій верби та тополі».
У 2021 р. отримав медаль «За заслуги» – за особливі заслуги в розвитку Національного університету біоресурсів і природокористування України.
 
Сфера наукових інтересів: Сучасні тенденції у ландшафтному дизайні, топіарне мистецтво, арбоскульптури, механізація садово-паркових робіт, лікарняні, терапевтичні та реабілітаційні сади.
Досвід роботи та допоміжна діяльність: Виробничий стаж понад 10 років у розсаднику «Mega Plant» на посаді головного технолога з виробництва рослин; займав посаду головного дендролога в керівній компанії котеджного містечка Riviera Village; у 2019-2023  рр. – агроном-аудитор у розсаднику “Таволга”, м. Біла Церква.
Співавтор саду “Шлях самурая” в постійно діючих експозиціях Парку ландшафтних садів “Plaza” GREENA EXPO, м. Київ 2021.
З 2024 р. – викладач у БНАУ. 
 
Член громадської організацій: «Гільдія ландшафтних архітекторів України», амбасадор благодійної організації БФ "РЕАБІЛІТАЦІЙНІ САДИ"
Волонтер НДСЛ «Охмадит» і Київська обласна дитяча лікарня «КОДЛ»
 
Підвищення кваліфікації:
Курси комп’ютерного дизайну «Realtime Landscaping Architect».
Стажувався в Словакії на розсаднику Eco Fit на посаді агронома (2014 р.), де вивчав способи формування та топіарну стрижку рослин, захисту рослин та організацію ведення розсадництва.
 
 
 
Викладає дисципліни: 
«Топіарне мистецтво», «Механізація садово-паркового господарства», «Інженерне обладнання садово-паркових об’єктів»
Жихарева Катерина В’ячеславівна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Асистент
Напрям наукової діяльності: 
З 2015 по 2019 рр. пройшла навчання в аспірантурі на кафедрі «Основ архітектури та архітектурного проектування» Київського національного університету будівництва і архітектури за спеціальністю «18.00.01 –Теорія архітектури, реставрації пам’яток архітектури». Тематика наукового дослідження: «Принципи реконструкції історичних центрів середніх міст (на прикладі міста Біла Церква)».
На кафедрі садово-паркового господарства працює з 2013 року. Автор і співавтор більше 30 наукових, науково-методичних і навчально-методичних праць.
 
Сфера наукових інтересів: ландшафтна архітектура та дизайн; урбаністика; реконструкція історичних міст
 
Співвиконавець наукових ініціативних тематик: «Наукові, методологічні та організаційно-технологічні засади створення садово-паркових об'єктів різних форм власності в умовах Лісостепу України», державний реєстраційний номер 0121U112852.
«Наукове обґрунтування заходів щодо обмеження розвитку та поширення шкідливих організмів в культурфітоценозах садово-паркових об’єктів урбоекосистем Лісостепу України», державний реєстраційний номер: 0121U112839.
Виконавець окремих розділів госпдоговірних тем: «Інвентаризація, вивчення та оцінка дендрофлори бульварів м. Біла Церква», «Інвентаризація зелених насаджень на площі Торговій у м. Біла Церква» (2014, 2015 та 2020рр.), «Оцінка сучасного стану та розробка проєкту реконструкції дендрологічного парку Томилівського лісництва – пам’ятки природи і садово-паркового мистецтва місцевого значення» в 2022-23рр.
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність: Член Національної спілки архітекторів України. Має досвід роботи практичної діяльності в сфері архітектури більше 15 років, є головним архітектором проєктів. Веде активну громадську діяльність, приймає участь у розбудові міста Біла Церква, реконструкції громадських просторів. Багаторазовий лауреат Всеукраїнських архітектурних оглядів-конкурсів. Основні архітектурні конкурси, у яких, у складі авторського колективу ПТАМ «АММІ», отримала перемогу:
2007 р. премія Національної Спілки архітекторів України «Валюта» за реалізований проєкт «Індивідуальний житловий будинок (Посольство Іраку) в м. Києві»; 
2017р. – диплом 1 ступеню за кращій ескізний проєкт на «Пам'ятний знак жертвам Голокосту в м. Біла Церква»;
2018р. – диплом 1 ступеню за Кращій ескізний проєкт «Реконструкція площі по вул. Героїв Небесної Сотні в м. Біла Церква Київської області зі спорудженням пам’ятника з метою вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні (під час Революції гідності) та з метою вшанування загиблих борців за волю і незалежність України в антитерористичній операції на сході України».
2019р. – диплом 1 ступеню за розробку кращого концептуального рішення «Реконструкція площі Торгової в м. Біла Церква Київської області».
2007-2021рр. – дипломи І, ІІ та ІІІ ступеню конкурсів НСАУ та БОНСАУ за громадські та житлові будівлі, об’єкти ландшафтної архітектури, організація громадського простору в номінації «проект» та «реалізація».
В 2018р. та 2020р. – отримала відзнаку міського голови Геннадія ДИКОГО за сумлінну працю, високу професійність, вагомий внесок в забудову міста Біла Церква, активну громадську позицію з нагоди Всесвітнього Дня архітектора.
 
Підвищення кваліфікації: НУБіП України ННІ післядипломної освіти «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» (Методичне обґрунтування організації дистанційного навчання здобувачів вищої освіти) - 108 годин. Свідоцтво СС00493706/000560-16 (2016р).
Управлінням молоді та спорту КОДА. «Семінар-навчання з написання проектів для одержання грантів міжнародних організацій» (на базі позаміського дитячого закладу «Зміна» (с. Пилиповичі, Бородянський район). Отримала сертифікат Active Citizens від British Council Ukraine, КОДА та NYCUkraine (2017 р.)
БНАУ.
Інститут післядипломного навчання «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» за курсами основи містобудування, Комп’ютерне проєктування в СПБ, 22.02-12.03.2021., свідоцтво СПК 00493712/295/20/21. Випускна робота: розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з дисципліни «Основи містобудування» та «Комп’ютерне проєктування в СПБ» (2021р.).
 
Стажування на виробництві: Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради: стажування в умовах виробництва за спеціальністю «Садово-паркове господарство» з дисциплін «Основи містобудування», «Ландшафтне проєктування» (90 годин). Сертифікат СС 00493712/000012–19 (2018-2019 н.р.).
Студія архітектури та дизайну Archijazzgroup - ФОП Жихарев, м. Біла Церква: стажування в умовах виробництва за спеціальністю «Садово-паркове господарство», з дисципліни «Ландшафтна архітектура» (30 годин). Сертифікат СС 00493712/000049–21 (2020-2021 н.р.).
Персональна творча архітектурна майстерня «АММІ» архітектора Міщенка В.В., м. Біла Церква: стажування в умовах виробництва за спеціальністю «Садово-паркове господарство», з дисципліни «Проєктування в садово-парковому будівництві» (30 годин). Сертифікат СС 00493712/000038–21/22 Сертифікат
Департамент Житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради: стажування в умовах виробництва за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство», з дисципліни «Ландшафтна архітектура» (30 годин). Сертифікат СС 00493712/000179–23 (2022-2023 н.р.).
Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради: стажування в умовах виробництва за спеціальністю «Садово-паркове господарство» з дисциплін «Основи урбаністики» (30 годин). Сертифікат СС 00493712/000107–24 (2023-2024 н.р.).
 
 
 
Викладає дисципліни: 
«Ландшафтна архітектура», «Основи урбаністики»
Доміловська Галина Олександрівна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Асистент
Напрям наукової діяльності: 
Наукове обґрунтування засад та практичних рекомендацій із системного аналізу сталого розвитку урбоекосистем. 
 
Сфера наукових інтересів: дендрологія, озеленення населених місць, урбаністика, ландшафтна архітектура та дизайн.
 
Співвиконавець наукових ініціативних тематик: «Наукові, методологічні та організаційно-технологічні засади створення садово-паркових об'єктів різних форм власності в умовах Лісостепу України», державний реєстраційний номер 0121U112852; «Наукове обґрунтування заходів щодо обмеження розвитку та поширення шкідливих організмів в культурфітоценозах садово-паркових об’єктів урбоекосистем Лісостепу України», державний реєстраційний номер: 0121U112839.
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність: Досвід практичної діяльності в сфері ландшафтної архітектури та дизайну громадських та приватних територій понад 9 років. Проводить активну громадську діяльність в розбудові та благоустрою м. Біла Церква. 
Приймала участь в конкурсах: 
відзнака І ступеня (золото) за створення саду «Японські мотиви в ботанічному саду», «Ландшафтна Весна» в НБС ім.  Гришка, 2017 р.;
І місце у конкурсі на кращу проєктну пропозицію благоустрою скверу «Ратуша», 2016 р.;
дипломом І ступеня від Білоцерківської Організації Національної Спілки Архітекторів України за кращий проект «Ландшафтний дизайн», 2021р.
 
Постійно підвищує професійну кваліфікацію через зв'язок із закордонними фахівцями з ландшафтного дизайну (Маріушом Пасеком, Найнджелом Торном, Майклом Ореллі, Андрієм Коровянським, Олександром Сапеліним). Власниця проєктно-ландшафтної компанії «ТОВ «Ландшафтний підряд» та співзасновниця ТОВ «Ландшафтний підрядник», яке у 2021 р. отримало відзнаку від Білоцерківської міської ради за ініціативність, високий професіоналізм, активну громадську позицію.
 
Підвищення кваліфікації: стажування в умовах виробництва в Національному дендрологічному парку «Олександрія» НАН України (2021-2022 н.р.) 
 
 
Викладає дисципліни: 
практичні заняття з дисциплін «Дендрологія», «Озеленення населених місць»
Кравчук Анна Вікторівна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Асистент
Напрям наукової діяльності: 
біотехнологічні методи розмноження декоративних культур 
 
Сфера наукових інтересів: фітодизайн закритого середовища, декоративні рослини закритого ґрунту.
 
Співвиконавець наукових ініціативних тематик: «Наукові, методологічні та організаційно-технологічні засади створення садово-паркових об'єктів різних форм власності в умовах Лісостепу України», державний реєстраційний номер 0121U112852; «Наукове обґрунтування заходів щодо обмеження розвитку та поширення шкідливих організмів в культурфітоценозах садово-паркових об’єктів урбоекосистем Лісостепу України», державний реєстраційний номер: 0121U112839.
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність: досвід практичної роботи на посаді дендролога в ПСП АФ «Світанок» (2018-2020 рр.).
 
Підвищення кваліфікації: пройшла курси з вивчення програми «AvtoСad» (2021 р.).
Стажування в умовах виробництва: Національний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України (2021-2022 н. р.) 
 
 
Викладає дисципліни: 
практичні заняття з дисципліни «Декоративні рослини закритого ґрунту»
Житник Інна Сергіївна
Вчене звання і науковий ступінь: 
асистент
Напрям наукової діяльності: 
З 2022 р. працює над темою дослідження «Біоекологічні особливості інтродукованих видів роду Sedum L. (Crassulaceae DC.) та перспективи їх використання в Україні» на здобуття наукового ступеня доктора філософії  зі спеціальності 206 Садово-паркове господарство.
Автор і співавтор близько 20 наукових, науково-методичних і навчально- методичних праць.
 
Сфера наукових інтересів:
художня ботаніка, дизайн, графіка, живопис
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність:
У 2013 р. працювала у ПрАТ «Лікувально – оздоровчий комплекс «Айвазовський» (смт. Партеніт, Крим), посада – працівник зеленого будівництва відділу квітникарства, газонів. Надає приватні консультації з ландшафтного дизайну.
 
Підвищення кваліфікації:
Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України. Сертифікат про стажування в умовах виробництва за спеціальністю «Садово-паркове господарство», дисципліна «Квітникарство» СС 00493712/000178– 23 2023 р.
Пройшла навчання в ТОВ “Академія цифрового розвитку”, отримала 4 сертифікати всіх рівнів «Цифрові інструменти Google для освіти».
Освітній проект ТОВ «На Урок» ЄДРПОУ 41991148 (КВЕД 85.59) Свідоцтво № В849-4558928. Підвищення кваліфікації «Чат «На Урок: ідеї використання штучного інтелекту в освітньому процесі» за напрямами «Наскрізні навички», «Практичні прийоми», «ІКТ».
Школа ботанічної акварелі Наталії Купчик м. Київ. Сертифікат про успішне закінчення курсу «Ботанічна акварель» 2024 р.
 
Викладає дисципліни: 
«Образотворче мистецтво», «Основи композиції», веде практичні заняття з дисциплін «Фітопатологія», «Ентомологія», «Квітникарство», «Вступ до спеціальності»
Бутенко Вікторія Олегівна
Вчене звання і науковий ступінь: 
асистент
Напрям наукової діяльності: 
З 2023 р. працює над темою дослідження «Фітоценотичні особливості декоративних злакових трав у благоустрої урбанізованих екосистем (на прикладі м. Біла Церква)» на здобуття наукового ступеня доктора філософії  зі спеціальності 206 Садово-паркове господарство.
 
Сфера наукових інтересів:
Квітникарство, оранжерейні рослини, флористика, Фітодизайн, біотехнологія декоративних рослин, рекреаційні ландшафти.

 

Викладає дисципліни: 
«Квітникарство», «Рекреаційні ландшафти з основами курортології», «Фітодизайн архітектурного середовища», «Біотехнологія декоративних рослин»
Кулікова Людмила Степанівна
Вчене звання і науковий ступінь: 
ст. лаборант
Коваленко Андрій Сергійович
Вчене звання і науковий ступінь: 
Асистент
Напрям наукової діяльності: 
У 2014 р. закінчив Національний авіаційний університет  за спеціальністю  «Дизайн архітектурного середовища». 
З 2024 р. працює у БНАУ на посаді асистента кафедри садово-паркового господарства
 
Сфера наукових інтересів:
Архітектура будівель та споруд; містобудування; дизайн архітектурного середовища; озеленення та відновлення зелених насаджень в умовах існуючої міської забудови.
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність:
Досвід приватної практики в сфері архітектури, дизайну громадських просторів та реконструкції будівель понад 10 років. Автор значної кількості реалізованих проектів в м. Біла Церква та інших містах України.
Член архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради. За розроблені проекти неодноразово був нагороджений дипломами різних ступенів від Національної спілки архітекторів України, а також нагороджений грамотою за креативний підхід до просторового розвитку м. Біла Церква.
 
 
Викладає дисципліни: 
«Садово-паркове будівництво»