У 2008 р. захистила дисертацію на тему «Особливості патогенезу хвороб капусти білоголової ранньостиглої (Brassica oleracea var. capitata f. alba) та вихідний матеріал за стійкістю»» на здобуття наукового ступеня кандидат сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.11 – фітопатологія.
У 2019 р. захистила дисертацію на тему «Біоекологічна стійкість угруповань квітниково-декоративних рослин урбоекосистем Лісостепу України» на здобуття наукового ступеня доктор сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.03.01 – лісові культури та фітомеліорація.
У науковому доробку понад 180 наукових праць. Автор монографій: «Біоекологічні підходи до управління фітосанітарним станом агробіоценозів Callistephus chinensis L. Neеs.» (2016), «Мікозні хвороби троянд: діагностика, етіологія, сортова стійкість, біозахист» (2017), «Мікози квітниково-декоративних рослин в умовах урбоекосистем: діагностика, етіологія, консортивні зв’язки, сортова стійкість, біозахист» (2020), співавтор монографії «Біоекологічні особливості комах-фітофагів в агроценозах обліпихи крушиноподібної та науково-обґрунтовані способи їх контролю» (2020), автор навчальних посібників «Лісова ентомологія» (2014 р.), «Інфекційні хвороби деревних порід» (2014 р.), «Фітопатологія» (2024 р.), «Діагностика хвороб декоративних рослин різної етіології: довідник для працівників садово-паркової індустрії»(2024 р.).
Сфера наукових інтересів: фітопатологія декоративних рослин, ентомологія декоративних рослин, лісопатологічна експертиза, інтегрований захист декоративних рослин, екотехнологiї у садово-парковому господарствi.
Співвиконавець наукових ініціативних тематик: «Наукові, методологічні та організаційно-технологічні засади створення садово-паркових об'єктів різних форм власності в умовах Лісостепу України», державний реєстраційний номер 0121U112852; «Наукове обґрунтування заходів щодо обмеження розвитку та поширення шкідливих організмів в культурфітоценозах садово-паркових об’єктів урбоекосистем Лісостепу України», державний реєстраційний номер: 0121U112839.
Досвід роботи та допоміжна діяльність: Гарант ОП 206 «Садово-паркове господарство» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Член редакційної колегії збірника наукових праць «Агробіологія», що належить до категорії «Б» у Переліку наукових фахових видань України. Член Українського ботанічного товариства. Член методичної комісії агробіотехнологічного факультету БНАУ.
Підвищення кваліфікації: Білоцерківський національний аграрний університет, Інститут післядипломного навчання, семінар ««Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» з випускною роботою «Розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з фітопатології». Пройшла навчання по курсу «3DsMax. Основи моделювання та візуалізації» (Сертифікат №220403 з 29.01 по 31.05. 2021 р.). Приймала участь у циклі навчальних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки. Scopus Web of Science» (Сертифікат № АА1408/12.02.2021).
Стажування в умовах виробництва: Національний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України (2021-2022 н.р.), Дослідна станція карантину винограду і плодових культур Інституту захисту рослин НААНУ (2020-2021 н. р.).
Стажування за кордоном: на базі університету Collegium Civitas (Польща) за темою «Internationalization of Higher Education. Organization of the educational process and innovative teaching methods in higher education institutions in Poland». Індивідуальний проєкт за темою «The Bila Tserkva National Agrarian University experience in the field of higher education internationalization: favorable factors and limitations» 23.06-15.07.2020. Дата видачі: 15 Juli, 2020.
У 2012 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.12 – фізіологія рослин на тему: «Фотосинтез і розподіл асимілятів як складові продукційного процесу високоінтенсивних сортів озимої пшениці». На кафедрі "Садово-паркового господарства" працює з 2012 року. Автор 39 наукових праць і 10 навчально-методичних розробок, співавтор 2 навчальних посібників.
Сфера наукових інтересів: Розробка методів фізіологічної діагностики стану деревних рослин, використання сучасних антидепресантів під час вирощування садивного матеріалу та в післясадивний період. Прогноз стресових ситуацій в інтродукованих популяціях деревних рослин.
Співвиконавець наукових ініціативних тематик: «Наукові, методологічні та організаційно-технологічні засади створення садово-паркових об'єктів різних форм власності в умовах Лісостепу України», державний реєстраційний номер 0121U112852; «Наукове обґрунтування заходів щодо обмеження розвитку та поширення шкідливих організмів в культурфітоценозах садово-паркових об’єктів урбоекосистем Лісостепу України», державний реєстраційний номер: 0121U112839.
Підвищення кваліфікації: НУБіП України, ННІ післядипломної освіти. Свідоцтво про підвищення кваліфікації СС 00493706/000588-16 «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності», випускна робота на тему: «Сучасні підходи до викладання навчальної дисципліни Консервація, реконструкція та реставрація садово-паркових об’єктів у вищій школі», 2016 рік.
БНАУ. Пройшла навчання за програмою методико-психологічного семінару для викладачів та наставників академічних груп БНАУ «Школа професійного педагогічного зростання».
Стажування в умовах виробництва: Державний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України пройшла стажування в умовах виробництва з дисципліни «Реконструкція та реставрація СПО» загальним обсягом 90 академічних годин, з дисциплін «Реконструкція та реставрація садово-паркових об’єктів» та «Декоративне садівництво» (2018 – 2019 н.р.).