ENG | УКР |

Професорсько-викладацький склад | Кафедри пропедевтики та медицини внутрішніх хвороб тварин і птиці ім. В.І. Левченка

Мельник Андрій Юрійович / Andrii Melnyk
Вчене звання і науковий ступінь: 
завідувач кафедри, кандидат ветеринарних наук, доцент / Head of Department, PhD in veterinary sciences, Associate Professor
Напрям наукової діяльності: 
«Розробка ранніх інформативних методів діагностики і профілактики метаболічних хвороб у сільськогосподарських, екзотичних тварин і птиці». «Алгоритми штучного інтелекту і машинного навчання у діагностиці внутрішніх хвороб тварин і птиці».
 
Стаж роботи: з 2004 р.
 
Підвищення кваліфікації:
  1. «Курс з підвищення кваліфікації з інформаційних ресурсів Thomson Reuters для наукових досліджень» у Київському національному лінгвістичному університеті, 8–9 вересня 2016 р., сертифікат № 0281 від 09.09.2016 р.
  2. «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» у Інституті післядипломної освіти Білоцерківського НАУ. Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК 00493712/275/20/21 від 12 березня 2021 р.
  3. Тренінг «Інноваційні технології виробництва м’яса бройлерів в Україні». 31 травня 2022 р., Сертифікат СС 38282994/02103-22.
  4. «Цифрові інструменти Google для освіти» курс «Ефективне управління закладом освіти за допомогою цифрових інструментів Google», 10 листопада 2022 р., сертифікат № С3-GfE-0026.
  5. Тренінг «Науково-метричні бази Scopus and Web of Science» на ліцензованій платформі «Наукові публікації» загальним обсягом 30 академічних годин, що відповідає 1 кредиту ECTS, сертифікат № АD 1593 від 12 квітня 2023 р.
  6. Тренінг на базі Інституту вищої освіти АПН України ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість» університет, суспільство: взаємодія в умовах змін» 12 квітня 2023 р. Проєкт ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад», сертифікат серія ПК-21707620 № 1442/23.
  7. Курс на платформі ДіЯ цифрова освіта «Штучний інтелект» Міністерство цифрової інформації України, сертифікат #C0062828305 від 17 лютого 2024 р.
  8. Тренінг на базі Академії цифрового розвитку «Покращуйте ефективність освітнього процесу» у межах курсу «Цифрові навички для освіти з Google», 17.03–01.05.2024 р., сертифікат GDSFE1-2528.
 
Стажування в умовах виробництва:
  1. Стажування в умовах виробництва за спеціальністю 211 – Ветеринарна медицина загальним обсягом 30 академічних годин, що відповідає 1 кредиту ECTS з дисципліни «Хвороби птахів», сертифікат СС 00493712/000-174-22.
  2. Стажування в умовах виробництва за спеціальністю 211 – Ветеринарна медицина загальним обсягом 30 академічних годин, що відповідає 1 кредиту ECTS з дисципліни «Ветеринарна клінічна біохімія», сертифікат СС 00493712/00023-24.
Відзнаки: Стипендіат Кабінету Міністрів України 2012 р.
Співавтор: підручників – 3, посібників – 4, патентів – 15, методичних рекомендацій – 12, статей у фахових та міжнародних виданнях – 71 (у т.ч. WOS – 3).
Підготував 1 доктора філософії PhD.
Дорадча діяльність: адміністратор електронної бази VetForce (міжкафедральні клініки факультету ветеринарної медицини).
 
ID: https://orcid.org/0000–0001–9129–4814
Електронна пошта: andrii.yu.melnyk@btsau.edu.ua
 
Викладає дисципліни: 
Ветеринарна клінічна біохімія; лабораторна діагностика хвороб тварин, пропедевтика та діагностична візуалізація; внутрішні хвороби птиці; хвороби птахів, диких та екзотичних тварин; хвороби екзотичних тварин і дикої фауни, хвороби лабораторних тварин
Сахнюк Володимир Володимирович / Volodymyr Sakhniuk
Вчене звання і науковий ступінь: 
доктор ветеринарних наук, професор, член-кореспондент НААН / doctor of veterinary sciences, Professor, corresponding member of the National Academy of Agrarian Sciences (NAAS)
Напрям наукової діяльності: 
«Теоретичне та експериментальне обґрунтування поліморбідної і поліметаболічної внутрішньої патології у молочної та м’ясної продуктивної великої рогатої худоби (корови і молодняк), дрібної рогатої худоби (кози) і свиней: етіологія, патогенез, методи діагностики, лікування та профілактики».
 
Стаж роботи: з 1990 р.
У 1996 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальністю 16.00.01 – «Діагностика і терапія тварин» на тему: «Діагностика, лікування та профілактика А-гіповітамінозу у корів і новонароджених телят».
У 2009 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора ветеринарних наук за спеціальністю 16.00.01 – «Діагностика і терапія тварин» на тему: «Поліморбідність внутрішньої патології у високопродуктивних корів (експериментальне обгрунтування патогенез, методів діагностики, лікування і профілактики)».
 
Співавтор: підручників – 4; начальних посібників, практикумів, довідників – 7; науково–методичних рекомендацій – 12; рекомендацій і вказівок для навчального процесу – 20; наукових статей у фахових наукових збірниках, вітчизняних та міжнародних виданнях – 165 (у т.ч. у Scopus – 2); міжнародних проектів – 4; патентів – 6.
 
ID: https://orcid.org/0000–0002–3070–9876
Електронна пошта: volodymyr.sakhniuk@btsau.edu.ua
тел. +38 067 934 66 78
 
Викладає дисципліни: 
Медицина внутрішніх хвороб великих тварин; хвороби жуйних; спеціальна діагностика і медицина внутрішніх хвороб тварин; лабораторні методи діагностики внутрішніх хвороб тварин
Піддубняк Оксана Володимирівна / Oksana Piddubniak
Вчене звання і науковий ступінь: 
кандидат ветеринарних наук, доцент / PhD in veterinary sciences, Associate Professor
Напрям наукової діяльності: 
«Пропедевтика і медицина внутрішніх хвороб коней і дрібних домашніх тварин».
 
Стаж роботи: з 2007 р.
У 2009 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальністю 16.00.01 – «Діагностика і терапія тварин» на тему: «Показники гемопоезу у коней та діагностика його змін за патології».
 
Співавтор: підручників – 1, посібників – 1, методичних рекомендацій – 3, патентів – 2, статей у фахових виданнях – 128.
Стажування по програмі Erasmus+, Університет сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини, Румунія, м. Клуж-Напока.
 
Електронна пошта: oksana.piddubniak@btsau.edu.ua
 
Викладає дисципліни: 
Пропедевтика та діагностична візуалізація; ветеринарна клінічна біохімія; внутрішні хвороби дрібних тварин; ветеринарна ендокринологія; неврологія дрібних тварин
Саморай Микола Миколайович / Mykola Samorai
Вчене звання і науковий ступінь: 
кандидат біологічних наук, доцент / PhD in biology sciences, Associate Professor
Напрям наукової діяльності: 
«Фізіологічні основи підвищення мʼясної продуктивності свиней».
 
Співавтор: методичних рекомендацій та вказівок – 14, патентів – 5, статті і тези – 103.
 
Стаж роботи в університеті: з 1976 р.
У 1984 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.13 – «Фізіологія людини і тварин» на тему: «Вплив йодовмісних препаратів на обмін речовин і продуктивність свиней у заключний період відгодівлі».
 
Викладає дисципліни: 
Пропедевтика та діагностична візуалізація. Ветеринарна ендокринологія
Тишківський Михайло Ярославович / Mуkhailo Тyshkivskіy
Вчене звання і науковий ступінь: 
кандидат ветеринарних наук, доцент / PhD in veterinary sciences, Associate Professor
Напрям наукової діяльності: 
«Діагностика і терапія внутрішніх хвороб жуйних, дрібних домашніх тварин та птиці».
 
Стаж роботи: з 1995 р.
У 2002 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальністю 16.00.01 – «Діагностика і терапія тварин» на тему: «Симптоми, патогенез і ефективність лікування корів, хворих на аліментарну дистрофію».
 
Співавтор: 1 підручник, 3 посібники, 1 монографія, 16 методичних рекомендацій та вказівок, 86 статей.
 
Електронна пошта: tyshkivky.mikhailo@gmail.com
тел. +38 067 525 29 61
 
Викладає дисципліни: 
Пропедевтика і терапія внутрішніх хвороб великих тварин
Чуб Олександр Васильович / Olexandr Chub
Вчене звання і науковий ступінь: 
кандидат ветеринарних наук, доцент / PhD in veterinary sciences, Associate Professor
Напрям наукової діяльності: 

«Діагностика, лікування та профілактика хвороб передшлунків у високопродуктивних корів».

Стаж роботи: з 1992 р.

У 2002 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальністю 16.00.01 – «Діагностика і терапія тварин» на тему: «Вторинна дистонія рубця у високопродуктивних корів (патогенез і лікування)».

Співавтор: посібників – 3, методичних рекомендацій – 9, патентів – 1, статей – 35.

 

Викладає дисципліни: 
Ветеринарна токсикологія; пропедевтика і терапія внутрішніх хвороб великих тварин; внутрішні хвороби жуйних.
Вовкотруб Наталія Володимирівна / Nataliia Vovkotrub
Вчене звання і науковий ступінь: 
кандидат ветеринарних наук, доцент / PhD in veterinary sciences, Associate Professor
Напрям наукової діяльності: 
«Експериментальне і теоретичне обґрунтування методів ранньої діагностики поліморбідної та поліметаболічної патології у жуйних тварин».
 
Стаж роботи: з 1998 р.
У 2005 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальністю 16.00.01 – «Діагностика і терапія тварин» на тему: «Нефротичний синдром у високопродуктивних корів і новонароджених телят (патогенез, діагностика і лікування)»
 
Співавтор: підручників – 1, посібників – 2, методичних рекомендацій – 8, статей у фахових виданнях – 37
Співробітник міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру БНАУ, відповідальна за міжнародну діяльність на ФВМ.
 
Електронна пошта: nataliia.vovkotrub@btsau.edu.ua
 
 
Викладає дисципліни: 
Управління здоров’ям стада; ветеринарна токсикологія; клінічна та екологічна токсикологія; лабораторна справа: хіміко-токсикологічні методи досліджень; спеціальна пропедевтика, терапія і профілактика внутрішніх хвороб тварин
Харченко Андрій Вікторович / Andrii Kharchenko
Вчене звання і науковий ступінь: 
кандидат ветеринарних наук, асистент / PhD in veterinary sciences, Assistant Professor
Напрям наукової діяльності: 
«Діагностика, терапія і профілактика внутрішньої патології ВРХ і дрібних домашніх тварин».
 
Стаж роботи: з 2007 р.
У 2013 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальністю 16.00.01 – «Діагностика і терапія тварин» на тему: «Гепатодистрофія у нетелей та корів-первісток голштинської породи: патогенез, інформативні методи діагностики та профілактика».
 
Співавтор: посібників – 4, методичних рекомендацій – 3, статей – 10.
Член USAVA.
 
 
Викладає дисципліни: 
Пропедевтика і терапія внутрішніх хвороб великих тварин; Внутрішні хвороби дрібних тварин
Білик Богдан Павлович / Bilyk Bohdan
Вчене звання і науковий ступінь: 
асистент / Assistant
Напрям наукової діяльності: 
Діагностика, лікування та профілактика хвороб серцево-судинної системи у дрібних домашніх тварин.
 
Стаж роботи:
У 2018 р. працював на посаді лікаря ветеринарної медицини загальної практики у ветеринарній клініці “Айболит”.
З 2019 р. – аспірант кафедри (науковий керівник – професор Головаха В.І.).
 
Гоцуляк Максим Миколайович / Maksym Hotsuliak
Вчене звання і науковий ступінь: 
аспірант / PhD student
Напрям наукової діяльності: 
«Теоретичне та клініко-експериментальне обґрунтування методів ранньої діагностики, ефективних схем лікування і профілактики поліорганної та поліметаболічної внутрішньої патології у продуктивної дрібної рогатої худоби».
 
Стаж роботи:
Жовтень 2022 р. – аспірант кафедри пропедевтики та медицини внутрішніх хвороб тварин і птиці ім. В.І. Левченка.
 
Співавтор: методичних рекомендацій – 1, статей у фахових виданнях – 1.
 
Електронна пошта: mhotsuliak@btsau.edu.ua 
 
 
Викладає дисципліни: 
Пропедевтика та діагностична візуалізація, Медицина внутрішніх хвороб великих тварин, Хвороби жуйних
Грицай Владислав Вікторович / Hrytsai Vladyslav
Вчене звання і науковий ступінь: 
асистент / Assistant
Напрям наукової діяльності: 

Стаж роботи:

Березень 2024 року – асистент кафедри пропедевтики та медицини внутрішніх хвороб тварин і птиці ім. В.І. Левченка.

 

Викладає дисципліни: 
Пропедевтика та діагностична візуалізація
Москаленко Любов Миколаївна / Liubov Moskalenko
Вчене звання і науковий ступінь: 
лаборант