Профорієнтаційна робота кафедри безпеки життєдіяльності

Упродовж  тижня, з 14 по 18 листопада, науково-педагогічні працівники кафедри безпеки життєдіяльності відвідали Катеринопільський район Черкаської області з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Вони відвідали Катеринопільську районну державну адміністрацію, де  познайомилися з її головою  Костянтином Миколайовичем Киселем, який дуже привітно зустрів гостей і  наголосив, що Білоцерківський НАУ  є одним із пріоритетних вищих навчальних закладів, який постійно викликає зацікавленість випускників шкіл району. Інформаційні матеріали щодо умов вступу та навчання в БНАУ були передані у відділ агропромислового розвитку та інші відділи і сектори РДА.

Керівник відділу освіти, молоді та спорту Катеринопільської РДА Ірина Борисівна Міненко також радо та гостинно зустріла співробітників БНАУ і підкреслила, що протягом останніх десяти років студентами БНАУ стали десятки випускників ЗОШ Катеринопільського району. Окремі з них вже зараз займають керівні посади та працюють головними спеціалістами на різних підприємствах. Є й такі, що продовжили наукову діяльність в університеті або ж отримують другу вищу освіту за іншою спеціальністю.

Співробітники кафедри відвідали також загальноосвітні школи І-ІІІ ст.  в смт. Єрки, смт. Катеринопіль та  школи району. Під час зустрічі учні отримали інформацію про старовинне місто Біла Церква, ознайомились з  короткою історією нашого університету, з напрямами підготовки і спеціальностями. Потенційних абітурієнтів поінформували про умови проживання та дозвілля студентів, можливості стажування за кордоном,  про військову кафедру тощо. Учні отримали буклети про БНАУ, друковані матеріали з інформацією про спеціальності, орієнтовну кількість місць державного замовлення (за даними 2016 р.), про вартість оплати за навчання, перелік предметів для складання ЗНО за спеціальностями.

Окрім шкіл району, друковані матеріали  про БНАУ було передано до Центру зайнятості населення, ветеринарної лікарні, селищних та сільських рад Катеринопільського району, інформаційні листки із запрошенням на навчання до БНАУ розміщено на дошках оголошень у смт. Катеринопіль, смт. Єрки та навколишніх селах.

Доцент кафедри безпеки життєдіяльності Скиба В.В.