ENG | УКР |

Профорієнтаційна робота кафедри БЖД

 

2 листопада працівники кафедри безпеки життєдіяльності Перцьовий І.В. та Герасименко В.Ю. разом зі студентом 2-го курсу екологічного факультету напряму «водні біоресурси» Піонтом В. (випускником Боярського НВК Лисянського району Черкаської області) зустрілися з майбутніми випускниками ЗОШ та НВК Лисянського району.

Викладачі поінформували випускників про наш університет, його історію, спеціальності, за якими здійснюється підготовка, можливість проходження практики та стажування за кордоном, зокрема в Данії, Великій Британії, Німеччині, США, Польщі. Особлива увага була приділена спеціальностям, яких готують на екологічному факультеті, була відзначена важливість підготовки висококваліфікованих фахівців-екологів, їхня роль у збереженні екологічно чистого навколишнього середовища, без якого неможливе здорове життя людини.

Студент Піонт В. поділився своїм досвідом навчання в університеті, розповів про умови проживання в гуртожитках, про цікаве студентське життя та наголосив на перевагах навчання саме у нашому закладі.

Наприкінці зустрічі було проведено анкетування та запрошено майбутніх випускників відвідати наш університет для більш детального ознайомлення.