Профорієнтаційна робота на факультеті ветеринарної медицини продовжується дистанційно

Куди піти навчатися після школи? Яку обрати спеціальність? Над цими питаннями замислюється кожен випускник школи, ліцею чи гімназії.

Для того, щоб допомогти дати учням відповіді на ці питання, викладачі вищих навчальних закладів проводять профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх середніх школах.  Для її виконання, представники нашого Білоцерківського національного аграрного університету з кожного факультету і кафедри щороку виїжджають у райони, закріплені за ними, укладають угоди з головами ОТГ, відділами освіти та інформують 11-класників про умови вступу, навчання, проживання, дозвілля у нашому університеті. В умовах нинішніх карантинних обмежень ці зустрічі стали можливими завдяки програмному ресурсному забезпеченні – ZOOM.

Так, 12 листопада 2021 р. доцентами кафедри паразитології та фармакології факультету ветеринарної медицини Соловйовою Людмилою Миколаївною та Бахур Тетяною Іванівною була проведена профорієнтаційна робота, а саме – онлайн зустріч із представниками відділу освіти Баришівської селищної ради, директорами, вчителями та учнями 11-х класів 9 шкіл Баришівської ОТГ Київської області.

Викладачі надали інформацію щодо умов навчання в Білоцерківському НАУ, правил прийому, переваг університету, порівняно з іншими вищими аграрними навчальними закладами України. Розказали й про потужну навчально-методичну базу в університеті та безпосередньо на факультеті ветеринарної медицини, умови стажування за кордоном, цікаве життя наших студентів, які беруть активну участь у громадських заходах, предметних гуртках, конференціях, олімпіадах, культурно-масових і спортивних заходах, оскільки університет має гуртки художньої самодіяльності на будь-який смак для гармонійного розвитку таланту особистості.

Ми щиро вдячні керівнику відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Бородуліній Вікторії Володимирівні та керівнику з навчально-виховної роботи і позашкільної освіти Щербі Тетяні Валентинівні за сприяння в організації зустрічі та плідну співпрацю.

Бажаємо учням-випускникам успішного складання ЗНО та запрошуємо їх долучитися до лав студентів Білоцерківського національного аграрного університету.

Соловйова Л.М., доцент, відповідальна за профорієнтаційну роботу на ФВМ
Бахур Т.І., доцент