Профорієнтаційна робота на факультеті ветеринарної медицини розпочалася

02 жовтня відбулося святкування 350-річчя від Дня заснування села Шамраївка Сквирського району Київської області.

Староста Сквирської міської ради Голощапова О.П. для виступу на святі запросила танцювальний колектив Білоцерківського НАУ під керівництвом студентки 3М курсу факультету ветеринарної медицини Мазур А.В., зі своєю концертною програмою.

Представником від факультету ветеринарної медицини була доцент кафедри паразитології та фармакології, організатор культмасової роботи, організатор профорієнтаційної роботи на ФВМ Соловйова Л.М.

Проведена таким чином профорієнтаційна робота сприяє залученню абітурієнтів до лав студентів нашого університету. Крім того, глядачі отримали масу задоволення від чудових хореографічних композицій танцювального колективу.