Профорієнтаційна робота НПП на сьогоднішній день є пріоритетною

Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів зі спеціальностями, за якими готує наш університет, правилами їх вибору та умовами вступу до вишу.

2 листопада науково-педагогічні працівники екологічного факультету – професор Лавров В.В., доценти Веред П.І., Гриневич Н.Є., Присяжнюк Н.М. та старший викладач Михальський О.Р. – провели профорієнтаційну роботу серед студентів Білоцерківського коледжу сервісу і дизайну. Майбутніх випускників запросили на  екологічний  факультет,  де потенційні абітурієнти ознайомилися  з умовами навчання на факультеті, умовами  побуту та відпочинку студентів, оглянули навчальні аудиторії на лабораторії. Викладачі розповіли про давню історію нашого університету, про спеціальності, які випускники коледжу можуть отримати за перехресним вступом після  одержання диплома молодшого спеціаліста, ознайомили з вимогами, яким мають відповідати люди, що обирають ці спеціальності, а також  розповіли про перспективи працевлаштування випускників факультету.

Доцент Веред П.І.