Профорієнтаційна робота – один з головних напрямів роботи науково-педагогічних працівників

У підготовці кваліфікованих конкурентоспроможних кадрів в аграрному виробництві, важливе місце займає профорієнтаційна робота. Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з спеціальностями, за якими готує наш університет та правилами їх вибору.

НПП кафедри генетики, розведення та селекції тварин. доценти Буштрук М.В., Старостенко І. С., Судика В.В., асистенти Бабенко О.І., Клопенко Н.І. провели профорієнтаційну роботу серед учнів 28 загальноосвітніх шкіл Іллінецького району Вінницької та Миронівського району Київської областей. Розповіли про давню історію Білоцерківського аграрного національного університету, ознайомили зі спеціальностями, які вони можуть отримати, з умовами навчання, побуту та відпочинку в нашому навчальному закладі. Надана інформація - дала школярам змогу ознайомитися, з вимогами, які ці спеціальності пред'являють людині, а також з тим, де можна за ними в подальшому працевлаштуватися.

Доцент Буштрук М.В.