Профорієнтаційна робота серед учнів випускних класів

Науково-педагогічними працівниками кафедри геодезії та землеустрою агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ була проведена профорієнтаційна робота серед учнів випускних класів закладів середньої освіти Дмитріської сільської та Білогородської селищної ТГ Бучанського району, Іванківської та Поліської селищних ТГ Вишгородського району, Студениківської сільської та Яготинської міської ТГ Бориспільського району, а також Згурівської селищної ТГ Броварського району. Майбутніх абітурієнтів було ознайомлено зі спеціальностями, за якими надаються освітні послуги, умови вступу в 2024 році та переваги навчання в університеті. Із навчальними закладами та відділами освіти були налагоджені зв’язки та укладені договори про співпрацю.