Профорієнтаційна зустріч з іноземними громадянами

Слухачі мовного курсу Міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру БНАУ, а також недавно прибулі на навчання до нашого вишу іноземці мали змогу 11 жовтня детальніше познайомитися з нашим закладом вищої освіти на цікавому профорієнтаційному заході. Ця зустріч була організована приймальною комісією БНАУ на чолі зі Скибою Володимиром Віталійовичем, керівником МННІЦ БНАУ Наталією Володимирівною Вовкотруб, в.о. завідувача кафедри мовної підготовки Лілією Анатоліївною Роман, деканом екологічного факультету Олександром Миколайовичем Мельниченком і його колегами.

Зі вступним словом виступила Роман Л.А. Далі колектив екологічного факультету представив потенційним абітурієнтам змістовні презентації, які детально інформували про особливості спеціальностей, які опановують здобувачі освіти на екологічному факультеті, про умови навчання, проживання в гуртожитку, дозвілля студентів. Викладачі екологічного факультету відповіли на запитання абітурієнтів.

Переклад зустрічі англійською мовою здійснювала Світлана Віталіївна Лобачова, що дуже полегшило сприйняття інформації для гостей. Вовкотруб Н.В. виступила із заключним словом і дала іноземним громадянам ширшу інформацію про всі факультети БНАУ.

Зустріч стала надзвичайно масовою й змістовною: на профорієнтаційний захід завітало близько 70 іноземців.

Знайомство іноземних громадян з нашим університетом триває далі. Ласкаво просимо всіх охочих на навчання в БНАУ!

Ольга Будугай,  доцент кафедри мовної підготовки БНАУ