Профорієнтаційна зустріч з керівництвом та випускниками Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу

22 квітня відбулася онлайн зустріч декана агробіотехнологічного факультету Валерія Хахули та відповідальної за профорієнтаційну роботу на факультеті Тетяни Лозінської з керівництвом та випускниками Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу, що на Харківщині. Дякуючи директору коледжу Солодовнику Валерію Миколайовичу, куратори та студенти спеціальностей 205 – «Лісове господарство» та 208 – «Агроінженерія» мали можливість знайомсту з Білоцерківським національним аграрним університетом.

Валерій Семенович Хахула представив наш навчальний заклад та презентував факультет і наші спеціальності, розповів про переваги навчання, студентське життя та дозвілля, можливості й перспективи подальшого працевлаштування, навчальні закордонні програми та проєкти. Представник приймальної комісії, завідуючий відділом маркетингу, ліцензування та акредитації Володимир Віталійович Скиба озвучив правила прийому до Білоцерківського НАУ, наголосив на основних моментах реєстрації та подачі документів в поточному році.

Сподіваємося, що зустріч була результативною і випускники коледжу скористаються представленою інформацією і запрошенням та доєднаються до нашої університетської родини.

ЛозінськА Т.П., канд. с.-г. наук