Робоча зустріч роботодавців зі студентами спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

7 жовтня відбулася робоча зустріч роботодавців зі студентами агробіотехнологічного факультету спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

На зустріч завітали: Марченко О.О., директор ПП "Каменяр", Народний депутат ВР України 8 скликання; Ніцко В.І., головний інженер заводу ТОВ "Агрореммаш БЦ"; Локотков С.В., головний інженер КП БМР "Білоцерківсвітло"

Під час заходу було обговорено освітню програму "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" першого (бакалаврського) рівня та основні питання стосовно підготовки до акредитації освітньої програми. Намічено основні напрямки співпраці.

Гарант освітньої програми Рубець А.М. розповів про основні  критерії та вимоги до акредитації та висловив сподівання щодо плідної співпраці між роботодавцями та факультетом.

Студенти приймали активну участь у зустрічі, цікавилися працевлаштуванням та умовами праці на підприємствах, що представляли роботодавці.