Семінар «Екологічний моніторинг сортів озимих зернових культур окремих селекційних центрів України, селекції БНАУ та нових наукових напрацювань»

13 червня відбувся семінар на тему: «Екологічний моніторинг сортів озимих зернових культур окремих селекційних центрів України, селекції Білоцерківського НАУ та нових наукових напрацювань» на дослідному полі кафедри загальної екології та екотрофології під головуванням проректора з наукової та інноваційної діяльності, доктора економ.наук, професора Варченко О.М., за участю проректора з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, доктора с.-г. наук, професора Димань Т.М., декана екологічного факультету, доктора с.-г. наук, професора Мельниченка О.М., начальника відділу економічного та агропромислового розвитку Білоцерківської райдержадміністрації Онопрієнко А.М., завідувача кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства агробіотехнологічного факультету БНАУ, доктора с.-г. наук, професора Примака І.Д., доцента цієї кафедри Войтовика М.В., зам. завідувача лабораторії селекції пшениці Білоцерківської ДСС Дубової О.А., головного агронома СТОВ «Агросвіт» с. Карапиші Войцехівського В.Г., в.о. директора Сквирської ДС Тернового Ю.В., начальника метеостанції м. Біла Церква Іванченко О.В., керівника навчально-виробничим центром БНАУ Ображія С.В., керівника ПП «Острівське» Білоцерківського району, с. Острів Комахи П.О., керівника ПП «Колосок» с. Коженики Кирути Л.С. Білоцерківського району. Усього було зареєстровано понад 70 учасників. Ознайомилися також з енергозберігаючою ґрунтовою теплицею, особливостями функціонування екстремальних природних умов на прикладі ґрунтових ванн і кореневого ґрунтового модуля.