Сесія в іноземців-слухачів курсів мовної підготовки

У поточному навчальному році кафедра мовної підготовки Білоцерківського НАУ Міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру вперше прийняла випускні іспити в групі №11 (3) в кінці жовтня 2020 р. У цій групі завершили навчання на курсах ті здобувачі передвищої освіти, які почали вивчати українську мову як іноземну ще в другому семестрі минулого навчального року. Наразі частина слухачів цієї випущеної групи вступила на факультети БНАУ, решта обрала інші варіанти подальшого навчання.

На прохання слухачів УМІ та з дозволу навчального відділу БНАУ подальше навчання на карантині було організоване для іноземців у дві зміни. Це уможливило кращу загальну відвідуваність занять. Пари змогли відвідувати дуже зайняті вдень іноземці, навіть кілька молодих мам з малолітніми дітьми.

У грудні почалася сесія у слухачів першої та другої груп 2020/2021 н.р. З початку навчального року до початку карантину ці слухачі працювали в корпусі №9. Після кількох тижнів занять в Зумі у жовтні-грудні іноземні громадяни нині складають свої перші заліки та іспити в системі Мудл. Тести з української мови як іноземної (УМІ) сформовані відповідно до єдиних вимог, закріплених у Державному стандарті України в цій галузі освітньої діяльності.

Ольга Будугай, доцент кафедри мовної підготовки БНАУ, кандидат філологічних наук