ENG | УКР |

Щорічна міжнародна науково-практична конференція "Аграрна освіта та наука: досягнення, роль, фактори росту"

 

26 жовтня у Білоцерківському національному аграрному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта та наука: досягнення, роль, фактори росту». Щорічне проведення цієї конференції вже стало славною традицією нашого вишу.

Співорганізаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Таджицький аграрний університет ім. Шириншо Шохтемур (Республіка Таджикистан) та Федеральний інститут аграрної економіки (Австрія).

Головна мета конференції – обмін знаннями та досвідом, пошук рішень з актуальних проблем розвитку аграрної освіти і науки в Україні та за кордоном.

У роботі конференції взяли участь науковці, фахівці науково-дослідних організацій, викладачі, аспіранти та докторанти, студенти. Із тематичними доповідями на секційних засіданнях виступили представники наукових установ та  закладів вищої освіти: Державного НДІ з лабораторної діагностики і ветеринарно-санітарної експертизи, Інституту мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАНУ, Інституту біології тварин НААН,  Інституту агроекології і природокористування НААН,  Інституту демографії та проблем якості життя НАНУ, Інституту фізіології рослин і генетики НАНУ, Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААНУ, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Державного біотехнологічного університету, ЗВО «Подільський державний університет», Поліського національного університету, Сумського національного аграрного університету,  Ужгородського національного університету, Уманського національного університету садівництва, Херсонського державного аграрно-економічного університету, а також відокремлених структурних підрозділів БНАУ – Маслівського аграрного фахового коледжу  ім. П.Х. Гаркавого та Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини.

Робота конференції проходила за напрямами:

  • Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування: освіта – наука – виробництво.
  • Інноваційні технології в агрономії, землеустрої, електроенергетиці, лісовому та садово-парковому господарстві.
  • Інноваційні психолого-педагогічні, лінгвістичні та правові засади аграрної науки в умовах міжкультурної аграрної комунікації.
  • Сучасний розвиток ветеринарної медицини.
  • Сучасний розвиток технологій тваринництва. Інноваційні підходи в харчових технологіях.
  • Стратегічні пріоритети розвитку економіки, фінансів, обліку, підприємництва та торгівлі, менеджменту, публічного управління в Україні та світі.

Обговорення важливих питань проводилося на 13 секційних засіданнях у офлайн та онлайн форматі, на яких спікери конференції презентували результати досліджень, ділилися перспективами подальших наукових пошуків. Тематика виступів була досить різноманітною та цікавою, що засвідчили питання до доповідачів і жваві обговорення доповідей.

За результатами наукового заходу будуть видані збірники матеріалів із тезами доповідей учасників конференції, розміщені на офіційному сайті Білоцерківського НАУ.