Слухачі-іноземці курсу мовної підготовки навчаються, пізнаючи культурні надбання Білої Церкви

Вивчати культуру й мову України можна не лише в рідних стінах нашого Білоцерківського НАУ, але й мандруючи старовинним містом на Росі. Освітянам вже давно відомі переваги занять на свіжому повітрі (чи просто неба). Особливо цінуються такі екскурсії тими, хто пережив дні суворого карантину.

Відтак 26 травня група іноземних студентів №5 (староста Бадран Ісса) на чолі з куратором Єлизаветою Юріївною Скрипкіною, разом з доцентом Ольгою Дмитрівною Будугай вирушили в навчальний похід. Крокуючи містом, ми змогли задіяти різні способи засвоєння нового матеріалу, вивчити багато нових лексичних одиниць, поєднати навчання й активний відпочинок.

Студенти нашого університету мають змогу навчатися в особливому місті. Лідером серед культурних пам'яток Білої Церкви є дендропарк Олександрія, закладений ще 1793 року. Це місце підкорило іноземців своєю витонченістю, ошатними архітектурними спорудами та романтичною атмосферою. Особливо нашим слухачам сподобались такі паркові перлини: водоспад «Руїни», колонада «Відлуння», «Китайський місток». Велика галявина вразила різноманіттям рослинного світу й пташиного царства. Відвідавши наш парк, студенти поділилися враженням, що ніби побували в казковому місці. Особливо захопилися запашними квітами бузку. Сиренгарій парку є його особливою окрасою у травневу пору. Чудовий настрій, подарований парком, є запорука ефективного навчання.

Сміливо можемо сказати, що екологічне виховання, навчання просто неба впливає на соціальні навички студентів, підвищує їх емоційний стан, активізує фізичний розвиток. Завдяки заняттям на свіжому повітрі ми досягаємо великих результатів: відкритість до спілкування, упевненість в своїх силах. Цьому сприяє творчий підхід до навчання. Ми виховуємо лідерські й соціальні навички, прищеплюємо любов і відповідальне ставлення іноземців до природи.

Єлизавета Скрипкіна, асистент кафедри мовної підготовки БНАУ, куратор групи №5 іноземних слухачів

Ольга Будугай, доцент кафедри мовної підготовки БНАУ, заступник в. о. завідувача кафедри з виховної роботи