Співпраця Білоцерківського НАУ і філії «Білоцерківське лісове господарства» ДП «Ліси України»

Хто садить дерево – благословен!

М. Рильський

В межах співпраці Білоцерківського національного аграрного університету і філії «Білоцерківське лісове господарства» ДП «Ліси України» проводяться різнопланові зустрічі, семінари, заняття тощо. Про важливість збереження і поновлення лісостанів спеціалісти лісового господарства постійно наголошують нашим здобувачам вищої освіти і діляться своїм досвідом. Проте, окрім теоретичних знань молодь має змогу практично їх закріпити.

Студенти агробіотехнологічного факультету завжди з радістю допомагають нашим стейкхолдерам у створенні лісових культур, приймають участь у різноманітних акціях та екологічних заходах. Все це відбувається з розумінням збереження та збагачення біорізноманіття на планеті, адже кожне дерево має велике значення для екосистеми та людства загалом. Сьогодення вимагає від нас сприяння у боротьбі з кліматичними змінами через природні катастрофи, промислові забруднення та військові дії, які відбуваються в нашій державі. Садячи ліси, ми маємо змогу запобігти цим катастрофам і захищаємо території від їх руйнівних наслідків. І разом з тим, світ стає красивішим і добрішим!

Студенти агробіотехнологічного факультету прийняли активну участь у висаджуванні саджанців листяних і хвойних культур на території лісництв філії «Білоцерківське лісове господарство».