Стартап Up-Cycle Білоцерківського НАУ представив результати участі в акселераційній програмі Vacuum Deep Tech Acceleration

Команда університетського стартапу Up-Cycle як переможець Хакатону «Інновації у сфері глибоких технологій» впродовж 2 місяців брала участь в акселераційній програмі «Development and Renovation». Фінальною подією програми був Демо День, на якому університетська команда презентувала свої напрацювання в царині переробки пластикових відходів.

Демо День було реалізовано в рамках проєкту Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства економіки України спільно з Київським академічним університетом, Ukrainian Startup Fund, YEP Accelerator.

Загалом у заході взяли участь понад 150 гостей офлайн та онлайн, серед яких – інвестори, підприємці, науковці та студенти, представники корпорацій, громад, уряду.

Завдяки участі в акселераційній програмі Development and Renovation члени команди Up-Cycle поглибили свої знання щодо ефективної бізнес-комунікації для стартапів, фінансового та продакт-менеджменту, захисту інтелектуальної власності та отримання дозвільної документації, монетизації та бізнес-моделей у наукоємних стартапах, позиціонування та брендингу. Крім того, наш проєкт отримав можливість презентувати свої ідеї таким компаніям, як Cisco, IBM, Atlantic Labs, Network VC, Carta, Geek Ventures, ДТЕК та іншим.

Маємо сподівання, що цей досвід сприятиме подальшому розвитку університетської стартап-екосистеми й появі нових інноваційних ідей.

Тетяна Димань, проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності

Руслана Задорожна, менеджер проєкту Up-Cycle