Студентське самоврядування ФВМ розпочало роботу в поточному навчальному році

29 вересня відбулися збори студентської ради факультету ветеринарної медицини. На засіданні були присутні представники наступних комітетів: навчально-виховної, соціально-побутової, спортивно-оздоровчої, культурно-масової роботи, благодійного комітету, міжнародних і зовнішніх зв’язків, інформаційного відділу.

На засідання обговорили питання щодо безпеки та покращення життя у гуртожитках; контролювання відвідувань занять і успішність студентів під час навчання; покращення здоров’я студентів та можливість відвідування спортивних  гуртків; співпраці зі студентським самоврядуванням інших факультетів. Крім того, розглянули можливі варіанти культурно-масового життя студентів за умов нинішнього адаптивного карантину; представлений план з проведення студентських благодійних акцій.

Члени студентської ради ФВМ