Студентські лідери біолого-технологічного факультету відвідали школу Волонтерства від Української Волонтерської Служби

11 та 12 травня студентські лідери біолого-технологічного факультету відвідали школу Волонтерства від Української Волонтерської Служби у Молодіжному центрі міста Біла Церква. Захід був підтриманий Управлінням з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Київської області

Прекрасна команда, яка об'єднала і молодших (бакалаврат) і старших (магістри та аспіранти) здобувачів освіти, які навчаються за освітніми програмами технологів з виробництва і переробки продукції тваринництва, харчових технологій, а також біотехнології та біоінженерії сьогодні почала опановувати основи волонтерського руху, демонструючи стійкість духу, глибокі переконання та непохитність віри.

За час проведення заходу наші студенти познайомились з великою командою молодіжного центру, чудовою, позитивною та неймовірно активною молоддю з різних куточків України, яких обʼєднують спільні інтереси та цілі. У плідній роботі дізналися про історію створення волонтерства, його види, обговорили деталі роботи, розвиток волонтерства в Україні та світі.

Шквал емоцій пореповнював і надихав наших юних волонтерів до нових звершень!