Студентський науковий семінар «Дорожня карта розвитку підприємницької діяльності»

21 грудня на базі роботи наукового студентського гуртка «Підприємництво & Бізнес» кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбувся студентський науковий семінар «Дорожня карта розвитку підприємницької діяльності» на економічному факультеті Білоцерківського національного аграрного університету. Традиційно до семінару долучилися здобувачі фахової передвищої освіти в підтримку співпраці між економічним факультетом Білоцерківського НАУ і економічним відділенням ВСП «ТЕФК БНАУ» з метою розвитку і популяризації наукового аспекту молоді.

Робота семінару, організованого кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності під керівництвом завідувача, д.е.н., професора Сатир Лариси Михайлівни, здійснювалася секційно:

• Секція 1. Здобувачі фахової передвищої освіти ВСП «Технолого-економічного фахового коледжу Білоцерківського НАУ»

•  Секція 2. Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Білоцерківського НАУ

• Секція 3. Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Білоцерківського НАУ

Відкрив захід декан економічного факультету БНАУ д.е.н., професор Паска Ігор Миколайович зі зверненням до молоді бути активними, допитливими, сміливими. Відзначив важливість наукової складової для розвитку підприємницької діяльності та побажав плідної роботи.

Керувала, організовувала і задавала тон дискусіям, яких було не мало, зважаючи на актуальність презентованих тематик та піднятих питань, Сатир Л.М. До прикладу, використання штучного інтелекту в бізнесі, кібербезпека як складова економічної безпеки підприємництва, Unit-економіка, вплив війни на біржову діяльність в Україні та світі, РРО і ПРРО, краундфандингова компанія, а також презентації бізнес-планів власних проєктів і результати досліджень у сфері торгівлі, трейд-маркетингу, аутсорсингу тощо.

Варто відмітити, що також на семінарі було представлено досвід розробки та презентації стартапу переможцем команди від БНАУ у змаганнях XII Міжнародного фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023» Буртовим Ярославом (студент 3-го курсу ПТБД БНАУ, студентський декан економічного факультету).

Всі дослідження та підготовка доповідей відбувалась у тісній взаємодії з науковими керівниками (викладачами ЗВО).

Завершився захід обговореннями в дружньому колі добре знайомих розумних і таких цікавих молодих людей! Запрошуємо всіх, хто вважає себе здатним на більше і прагне кращого, на навчання до Білоцерківського НАУ! Науковий аспект, платформу для креативу і можливість розвитку включено.