Студенти факультету ветеринарної медицини провели опитування жителів м. Біла Церква щодо обізнаності про проблему сказу

Студенти факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ згідно з програмою практики з предмета "Зоонози та концепція Єдиного Здоров'я" проводять опитування жителів м. Біла Церква щодо обізнаності про проблему сказу. Це також частина науково-навчального проєкту кафедри епізоотології та інфекційних хвороб.

Студенти інтерв'юють мешканців міста, аби з'ясувати їх знання, відношення та практику щодо щеплення тварин проти сказу та захисту людей від цієї смертельної хвороби. Проводять роз'яснювальну роботу.

Результати проєкту будуть враховані міською державною ветеринарною службою для покращення ефективності роз'яснювальної роботи серед населення міста та проведення інформаційних заходів.

Дякуємо за вашу участь та підтримку!

Нагадуємо, що у місті продовжуються заходи із безкоштовного щеплення собак і котів проти сказу, які здійснює державна ветеринарна служба міста Держпродспоживслужба Білої Церкви за участі студентів-практикантів ФВМ БНАУ.

Також, такі щеплення можна зробити у міжкафедральній ветеринарній клініці факультету ветеринарної медицини БНАУ за адресою вул. Ставищанська, 126.