Студенти факультету ветеринарної медицини закріплюють отримані теоретичні знання на практиці

Однією зі складових успішної підготовки лікаря ветеринарної медицини є навчальна практика, де студенти закріплюють отримані теоретичні знання на практиці.

Під керівництвом викладачів кафедри пропедевтики та медицини внутрішніх хвороб тварин і птиці ім. В.І. Левченка: доцента Піддубняк О.В., асистентів Ващенка О.В. та Грицая В.В. студенти 3М курсу 3 групи  освоїли навички загального клінічного дослідження, методів зондування, відбору крові та її дослідження в різних видів тварин на базі НВЦ БНАУ, "Музею живої природи флори і фауни "Олександрія" та ветеринарної клініки "Профівет".

Після завершення практики завідувач кафедри, доцент Мельник А.Ю. провів навчання студентам по роботі з програмою “VetForce”, яка допомагає реєструвати протоколи дослідження і лікування пацієнтів, підвищуючи ефективність та точність роботи лікаря ветеринарної медицини.

Студенти не лише засвоїли матеріал, але й навчилися ефективно використовувати його в реальних ситуаціях та отримали безцінний досвід.