Студенти, спеціальністі 206 Садово-паркове господарство отримали сертифікати про проходження серії майстер-класів з топіарного мистецтва на базі дендрологічного парку «Олександрія» НАН України

13 травня студенти, які навчаються за спеціальністю 206 Садово-паркове господарство, успішно завершили проходження серії майстер-класів з топіарного мистецтва, які проводилися на базі дендрологічного парку «Олександрія» НАН України.

Завдяки співробітництву кафедри садово-паркового господарства з дендропарком студенти мали можливість формувати практичні навички з обрізки рослин, формування топіаріїв на реальних об’єктах садово-паркового мистецтва.

По закінченню серії майстер-класів студенти отримали відповідні сертифікати від дендрологічного парку «Олександрія». На ринку працевлаштування такі сертифікати вказують роботодавцям про готовність молодого фахівця активно здобувати знання, його готовність до практичних реалій і виконання професійних задач.

Вітаємо студентів кафедри садово-паркового господарства, які отримали сертифікати, з набуттям практичних навичок з топіарного мистецтва і бажаємо надалі продовжувати здобувати професійні компетенції у різних галузевих установах  і підприємствах.