Світлій пам’яті видатного українського вченого, академіка Хмельницького Григорія Олександровича

На 85 році життя закінчив свій життєвий шлях видатний український учений, академік, дослідник, викладач вищої школи, автор численних наукових публікацій, винаходів, та підручників для підготовки лікарів ветеринарної медицини Хмельницький Григорій Олександрович.

Він був визначним фармакологом і токсикологом України. Під його науковим керівництвом захищені 2 докторські та 15 кандидатських дисертацій. Його загальний трудовий стаж становить 51 рік, у тому числі науково-педагогічної діяльності – 46 років.

Це людина з Великої Літери. Він завжди був щирим та доброзичливим до оточуючих, тому мав любов і повагу від колег, друзів, студентської молоді.

Колектив кафедри паразитології та фармакології БНАУ висловлює щирі співчуття рідним, близьким та співробітникам НУБіП з приводу смерті шановного Григорія Олександровича.

Нехай світла пам'ять про Григорія Олександровича завжди живе серед рідних, чисельних учнів, колег, послідовників та друзів.