Свято зі сльозами на очах

Наш університет традиційно взяв участь у міських заходах з нагоди відзначення Дня Перемоги. Цього року 13 курсантів військової кафедри разом з головою студентської ради Вадимом Білим та начальником культурно-масового відділу Булей Н.В.виконували почесну місію. Від центрального корпусу університету і до Парку слави вони пронесли Штандарти військових частин, які визволяли Білу Церкву.

На загальноміському мітингу, присвяченому Дню Перемоги, виступили міський голова та голова РДА, а також ветерани Великої Вітчизняної війни. Всі виступаючі склали шану і вдячність учасникам бойових дій у Другій світовій війні та учасникам АТО і висловили щире побажання, щоб в Україні якнайшвидше запанували мир і злагода.

На урочистостях були присутні посли та військові аташе Чехії і Словаччини та кілька тисяч мешканців Білої Церкви, які поклали живі квіти до Вічного вогню.

Євген Литвиненко, студент 2 курсу БТФ