ENG | УКР |

Традиційні футбольні баталії, присвячені 8 березня

На факультеті права та лінгвістики традиційно відбувся турнір з жіночого футболу присвячений Дню 8-го Березня. Змагання проводилися в дитячо-юнацькій спортивній школі №1 за сприянням кафедри фізвиховання Дудніка Олександра Кириловича та Максимченка Володимира Івановича.

У змаганнях взяли участь команди студентів правознавців та збірна команда філологів.

Дівчата показали справжній  бойовий та командний дух, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Переповнена трибуна уболівальників бурхливо вболівала за своїх фаворитів.

У результаті напружених змагань впевнену перемогу здобула команда 4-го курсу, срібними призерами стала команда філологів, а бронзовими призерами стала команда 3-го курсу. Кращим гравцем турніру стала  – Сойма Вікторія студентка 2-го курсу – напрям філологія, кращим бомбардиром – Драчук Тетяна студентка 4-го курсу, кращим голкіпером – Сватко Наталія студентка 3-го курсу, кращим захисником – Ліщук Мирослава студентка 2-го курсу напрям філологія.

Команди – переможці були нагороджені кубком, медалями, грамотами та солодкими подарунками.

Вітаємо команди з перемогою, бажаємо подальших успіхів та нових перемог.