супроводу навчання студентів з інвалідністю та інших
 маломобільних груп населення у Білоцерківському НАУ

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Особи з особливими освітніми потребами  отримують значну підтримку керівництва БНАУ, а також здобувачів освіти і кураторів академічних груп. Деканатами посилена увага приділяється умовам навчання осіб з особливими освітніми потребами, їх академічній успішності.
 У процесі реалізації інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами Університету забезпечується:
 - навчально-організаційний супровід – допомога учасникам освітнього процесу в організації освітнього процесу, виконання індивідуального навчального плану, організація індивідуальних консультацій тощо;
 - психолого-педагогічний супровід – системна діяльність, яка включає надання психологічної та педагогічної допомоги здобувачам освіти з особливими освітніми потребами під час освітнього процесу;
 - соціальний супровід – заходи щодо створення умов для соціальної та соціально-побутової підтримки здобувачів освіти з особливими освітніми потребами, в тому числі надання інформації та допомоги при поселенні в гуртожиток.
Навчально-організаційний та соціальний супровід реалізується через деканати, кураторів академічних  груп та адміністрацію Університету.

З метою створення належних умов для реалізації інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами будівлі університету обладнані пандусами, кімнатами особистої гігієни тощо.