Урочисті заходи до Дня працівника лісу

Спасибі людям, що зростили ліс:
за всі дуби, ялини в пишнім гіллі
і за красу отих зелених кіс,
в яких стоять гнучкі берізки білі.
Марія Познанська

Лісові ресурси посідають одне з чільних місць в ресурсній базі економіки України. Вони є джерелом деревини цінних порід дерев і різноманітних недеревних лісових продуктів. Ліси відіграють важливу роль у стабілізації та регулюванні взаємодії основних екологічних систем біосфери. Збереження і відтворення лісових ресурсів є однією із глобальних екологічних проблем людської цивілізації на нинішньому етапі її розвитку. Тому важливим для держави є підготовка спеціалістів лісового господарства.
Не так давно в Білоцерківському національному аграрному університеті на агробіотехнологічному факультеті відкрили набір вступників на ОП «Лісове господарство». Маємо три випуски бакалаврів лісового господарства. Цього року до нашої університетської родини приєдналися 19 вступників: молодих, амбітних, завзятих, вмотивованих, впевнених з бажанням створювати і берегти наше багатство – Ліси.
До Дня працівника лісу, яке щорічно відмічається в Україні в останню неділю вересня, відбулося розширене засідання кафедри лісового господарства, на якому обговорили основні питання сьогодення лісової галузі, її проблеми та можливості їх вирішення. Всі ці завдання поставленні для вирішення нашими викладачами, студентами і випускниками. На засіданні згадали наших випускників, які працюють в лісгоспах, ВО «Укрдержліспроект», Київлісозахист.
З привітальними словами виступили декан агробіотехнологічного факультету доцент Валерій Семенович Хахула, завідувач кафедри лісового господарства доцент Василь Михайлович Хрик, співробітники кафедри Тетяна Павлівна Лозінська, Світлана Миколаївна Левандовська, Вячеслав Вікторович Мацкевич, Іван Васильович Кімейчук, гості – заступники декана агробіотехнологічного факультету Наталя Миколаївна Крупа та Михайло Володимирович Остренко. Студенти 4 і 3 курсів Артем Поліщук і Богдан Сич побажали першокурсникам гарного і успішного навчання. Староста 1 курсу Каріна Ларіна висловила слова подяки за побажання і привітала всіх з професійним святом.
Підсумком нашої зустрічі стало висаджування дерева, як символ єднання неба,  ґрунту та води. Традиційно кожного року першокурсники саджають «своє дерево», цьогоріч це дерево життя – Туя західна Смарагд.
Усім працівникам лісової галузі, справжнім професіоналам своєї справи, всім, хто своєю працею підтримує економіку держави, хто поєднує свою професійну діяльність із захистом Батьківщини, хто ділиться своїми знаннями і досвідом зі студентами і навчає їх бути справжніми друзями Лісу і майстрами своєї справи, всім хто любить українські ліси бажаємо натхнення, невичерпної енергії та оптимізму, наснаги, трудових звершень на благо нашої країни! Нехай доля усміхнеться Вам щасливими днями, а добрі справи відгукнуться в серцях людей шаною, повагою та добрим словом! Здоров’я усім та миру Україні! Все буде Україна! І будуть буяти українські ліси!