Вебінар, присвячений збереженню біорізноманіття на тему: "Біосферні резервати як приклад сталого природокористування"

21 грудня колектив кафедри лісового господарства агробіотехнологічного факультету прийняв активну участь у вебінарі, присвяченому збереженню біорізноманіття на тему: "Біосферні резервати як приклад сталого природокористування." Организатор: Лісові ініціативи і суспільство ForestCom.

Співробітники кафедри виступили в обговореннях актуальних питань та на завершення вебінару отримали сертифікати учасників.

Дякуємо доповідачу Наталії Стряменець, докт. наук, координаторці проєктів та експерту із питань розвитку ПЗФ і туризму ГО «ЛІіС» та іншим координаторам вебінару за підняті актуальні питання і цікаву доповідь!