Великодня виставка на агробіотехнологічному факультеті Білоцерківського НАУ

Весною до нас приходить одне з найвеличніших, найурочистіших для кожного християна свято – Великдень. Це свято весняного пробудження природи та добрих справ. Символами свята є усе, що символізує Вічне Життя, Оновлення та Світло: пасха, крашанка,  писанка, світло пасхальної свічки.

12 квітня на агробіотехнологічному факультеті Білоцерківського НАУ відбулася Великодня виставка, де студенти 1 та 2 курсів представили свої креативні ідеї, свій доробок: пасхальні кошики, з красиво оздобленими пасочками, писанками і крашанками, вишитими рушниками, пасхальними деревцями, смачнючими пирогами, запеченими  м’ясними стравами.  Студенти  спеціальності «Садово-паркове господарство» провели  майстер-клас із розпису писанок.