„Великий мислитель українського народу”, до 300 річчя від дня народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, просвітителя-гуманіста, видатного письменника й поета, композитора та музиканта,– Григорія Савича Сковороди.

З нагоди цієї дати в Білоцерківському національному аграрному університеті заплановано цикл культурно-просвітницьких заходів.

Тематичний цикл розпочато 16 листопада книжково-ілюстративною виставкою «Світ ловив мене, та не впіймав», підготовлену науковою бібліотекою.

Відвідувачів виставки – студентів Університету разом з кураторами груп зацікавили презентовані художні та наукові видання про Григорія Сковороду та друковані твори Великого Мислителя, які він залишив для нащадків, що не втрачають свого унікального значення і тепер, у період творення нової української держави і відстоювання її цінностей.