Відкрита лекція англійською мовою доцента кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин Кривенко А.І.

8 квітня 2016 р. відбулася відкрита лекція англійською мовою доцента кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин Кривенко А.І. для студентів 4СП курсу напряму підготовки «Агрономія» на тему: "Plant protection methods against diseases".

Матеріал лекції пов'язаний з сучасними методами захисту сільськогосподарських культур від хвороб. Під час лекції було використано сучасні методи викладання в доступному для студентів форматі, рекомендовано лише сучасну літературу та наведено інноваційні методи захисту сільськогосподарських  культур. Викладач продемонструвала глибокі знання матеріалу та уміння обирати ефективні методи та форми роботи зі студентами. Під час лекції студенти дізналися багато корисної та цікавої інформації щодо доцільності використання в практичній діяльності тих чи інших заходів захисту рослин.

Студенти були активними на лекції, задавали питання на англійській мові та вступали в дискусію із викладачем, адже деякі студенти вже мають власний практичний досвід роботи на виробництві.

Під час обговорення викладачі, які були присутні на занятті, відзначили добру психологічну атмосферу, вміння викладача подати складний матеріал зрозумілою для студентів мовою, різноманітність використаних викладачем методичних прийомів для досягнення поставленої мети. Заняття було проведено на високому методичному рівні.

Доцент кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин О.М. Яковенко