Відкрита лекція “Dairy cow judging”

Завідувач кафедри генетики, розведення та селекції тварин Ставецька Р.В. провела відкриту лекцію англійською мовою на тему: “Dairy cow judging” для студентів ОР «Магістр» за спеціальністю «Розведення та селекція тварин». Лекція викликала жвавий теоретичний і практичний інтерес у студентів і присутніх. Впродовж лекції студенти мали змогу перевірити себе, оцінивши вим’я корів, їх молочний тип, кінцівки і загальну будову тіла. Кращі результати за опрацьованою темою показала студентка Маргарита Улинець, яка дала більшість правильних відповідей. Звичайно, це було перше заняття із лінійної оцінки екстер’єру молочної худоби і не завжди відповіді були вірними, однак інтерес, з якою була сприйнята лекція, свідчить що у майбутньому після практичного тренінгу, слід очікувати на кращі результати.

Лекція була корисною не лише як для майбутніх спеціалістів, але й з позицій удосконалення англійської мови. Адже сучасні реалії вимагають від випускників знання іноземної мови. Поєднання знань зі спеціальності та іноземної мови відкриває для молодого спеціаліста ширші можливості для працевлаштування і затребуваності на ринку праці.