Відкрита лекція на БТФ

2 березня на біолого-технологічному факультеті доцент кафедри технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин Кузьменко Оксана Анатоліївна для студентів ФВМ 1 (сп) курсу англійською мовою прочитала лекцію на тему: «Chemical composition of forages». У лекції розглядалася проблема щодо сучасної зоотехнічної оцінки кормів, формування певних навичок і умінь студентів із визначення поживності кормів, оцінки їх якості, складання раціонів та контролю за повноцінністю годівлі сільськогосподарських тварин. Лекція проведена згідно плану, на достатньому методичному і науковому рівнях. Лектор має зв’язок з аудиторією, чітко викладає матеріал. Студенти та викладачі мали змогу ознайомитися з новітньою системою оцінки хімічного складу корму, бо сучасний фахівець з годівлі тварин повинен вміти здійснювати експертну оцінку якості кормів та розробляти програми годівлі для тварин з метою забезпечення високої продуктивності тварин.