Відкриття онлайн табору «Китайський міст»

На факультеті права та лінгвістики відбулася міжнародна конференція "Opening ceremony of the Chinese Bridge Project" – офіційна церемонія відкриття онлайн табору «Китайський міст». Студенти-китаїсти 1-2-3-4 курсів факультету права та лінгвістики отримали унікальну можливість взяти участь в онлайн-таборі. Відтепер, протягом 4 тижнів студенти та викладач китайської мови Єрко А.І., будуть проходити онлайн уроки з носіями мови на спеціальній освітній платформі, абсолютно безкоштовно! Викладачами було створено, кожному студенту свій акаунт та надано доступ до відео-лекцій та інтерактивних уроків, присвячених мові, культурі та традиціям Китаю! Програма автоматично фіксуватиме прогрес перегляду відеоуроків. На вихідних всі групи учасників матимуть по 2 години LIVE LESSONS онлайн-занять з викладачами Цзілінського університету. Студенти, які успішно виконають всі вимоги навчання, отримають міжнародні сертифікати.
Щира подяка Інституту Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Jilin University м. Чаньчунь, провінція Цзілінь, КНР за сприяння та організацію даного масштабного заходу!

Декан факультету права та лінгвістики, кандидат пед. наук, доцент Борщовецька В.Д.

Завідувач кафедри іноземних мов, кандидат філ. наук, доцент Цвид-Гром О.П.

Асистент кафедри іноземних мов, викладач китайської мови Єрко А.І.