Відзнака від Білоцерківської громади за активну роботу над проєктом «Соціальні дії молоді та влади»

Команда від м. Білої Церкви відвідала фінальний форум «Соціальні дії молоді та влади», проєкт який створено ГО «Центром молодіжної політики». Надзвичайно приємно, що в складі команди були й здобувачі економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування». Це студенти 1 курсу – Аліна Коваль і Арман Айвазян.

На форумі учасники команди ознайомилися з теоретичною частиною, взяли участь в інтерактивах, де мали змогу пропрацювати свої помилки та комунікувати з іншими командами форуму.

Наша команда представила свій проєкт «Молодь надає крила», що впроваджувався упродовж місяця та охоплював тему інклюзії.

На форумі обговорювалися відкриті теми для молоді: гендерної рівності та соціальної інклюзії. Під час заходу наші представники поспілкувалися зі спікерами, які поділилися своїми думками та досвідом, отримали знання, а також нові знайомства й однодумців для подальшої співпраці.

Важливим моментом для наших здобувачів було отримання відзнаки Білоцерківської громади за активну та відповідальну роботу Молодіжного центру міста, молодіжної ради та міської ради над проєктом «Соціальні дії молоді та влади»!

Також у рамках форуму було підписано меморандум – декларацію, що покликана об’єднати зусилля для розвитку гендерної рівності й культури!

Відзначимо, що задля участі у форумі та гідного представлення нашої громади було створено команду з представників OMC @molod_sportbc, Молодіжної ради при БМР @molradabc та Молодіжного центру @bc.molodcenter. Проєкт «Соціальні дії молоді та влади» створено ГО «Центром молодіжної політики» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents y партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Щиро вітаємо наших здобувачів із почесною нагородою та бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, подальших успіхів та звершень у реалізації найсміливіших та найцікавіших проєктів!