Вітаємо призерів та переможців змагань з тенісу!

3 травня на кафедрі здоров’я та фізичної рекреації відбулась командна першість БНАУ з настільного тенісу серед студентів. На старт вийшли збірні команди факультетів БНАУ в ході змагань місця розподілились таким чином: 6 місце – соціально-гуманітарний факультет, за який грали: Владислав Кривошей, Владіслав Добіжа, Сніжана Колісник. 5 місце – біолого-технологічний факультет Богдан Черній, Олександр Граждан, Дар’я Цуран. 4 місце посіла команда агробіотехнологічного факультетту в складі: Ярослав Суботович, Максим Антонюк, Руслана Криворот. Бронзові нагороди отримала команда екологічного факультету: Назар Товстоноженко, Олексій Пархоменко, Марія Рудичева. Срібні нагороди у економічного факультету: Артем Старчак, Віталій Решетнік, Кристина Яценко. Переможцями змагань стала команда факультету ветеринарної медицини в складі: Анатолій Лихолай, Роман Запольский.