Вітаємо студентку факультету права та лінгвістики Лендрик Ірину з отриманням престижної премії

恭喜恭喜!Congratulations!Вітаємо! 22 грудня студентка 4-го курсу факультету права та лінгвістики Білоцерківського БНАУ Лендрик Ірина Володимирівна отримала престижну грошову премію Посла КНР за відмінні знання та особливі успіхи в оволодінні китайської мови! Студентка успішно здала міжнародний іспит з китайської мови 汉语水平考试 (HSK) 3 та 4 рівнів. "Премія Посла КНР" – це стимулювання і заохочення діяльності та ініціативності успішних студентів-китаїстів. Кожен хто матиме значні досягнення у вивченні мови може її отримати. Тому тільки вперед! 加油!

Декан факультету права та лінгвістики, кандидат пед. наук, доцент Борщовецька В.Д.
викладач китайської мови, асистент кафедри іноземних мов Єрко А.І.