Вітаємо з Днем Незалежності України!

Одного разу та назавжди незалежність стала основним вектором руху України! Сьогодення лише примножує цінність вільного життя у рідній країні, рівність прав і свобод громадян, можливість висловлювати свої думки та бути почутим.

Саме ці – незалежні цінності є потужною зброєю, адже жодна ворожа сила не здатна їх розвінчати та викорінити!

З нагоди Дня Незалежності України адміністрація університету, профспілкова організація та студентська рада долучилися до міських заходів!

До погруддя Т.Г. Шевченка покладено квіти у знак памʼяті про полеглих захисників, які до останнього боронили незалежність та цілісність рідної країни.

У День Незалежності продовжуємо єднатися, вірити в омріяне майбутнє та плекати той патріотизм, який є генетичним кодом вільного народу та майбутніх поколінь!