Візит делегації США з питань безпеки

5 лютого університет відвідала делегація Посольства США в Україні з питань біобезпеки (ветеринари благополуччя та охорони здоров’я).

Метою цієї зустрічі було вивчення навчальних планів та програм підготовки фахівців ветеринарної медицини, підвищення кваліфікації та навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини, а також роль державної ветеринарної служби в питаннях запобігання прояву інфекційних хвороб та загроз здоров’ю людей.

Ректор університету Анатолій Степанович висловив своє бачення щодо реформування ветеринарної служби України і її ролі і місця щодо   забезпечення ветеринарного благополуччя  та безпечності продуктів харчування.

Декан факультету ветеринарної медицини доцент Івасенко Б.П, завкафедри хірургії, академік Рубленко М.В., завкфедри екотрофології, професор Димань Т.М., завкафедри  інфекційних хвороб, професор Корнієнко Л.Є поділились досвідом підготовки фахівців ветеринарної медицини, висвітлили наші проблеми та намітили шляхи їх вирішення.

Ми сподіваємось, що сьогоднішня змістовна розмова стане початком нашої подальшої плідної співпраці у підготовці високопрофесійних фахівців ветеринарної медицини в частині обміну досвідом  та проведення спільних наукових досліджень.