Воркшоп «Виклики молоді Білоцерківщини 2024»

Представники соціально-гуманітарного факультету до Воркшопу за ініціативи громадської організації «АП ТУ ДЕЙТ» спільно з Молодіжною радою при Білоцерківській міській раді та Міською студентською радою при Управлінні з питань молоді та спорту БМР, в рамках проєкту "ВМОТИВОВАНІ".

Вступне слово було надане Вікторії Ткаченко, Олександрі Воробієвській та Ярославу Катаєву, які неодноразово відзначалися своєю активною діяльністю в житті громади.

«Виклики молоді Білоцерківщини 2024» – подія, що обʼєднала понад 30-ти небайдужих молодіжних активістів громади, які продуктивно провели роботу за SWOT-аналізом під координуванням співзасновників ГО, де мали можливість окреслити актуальні виклики, проблеми та можливості молоді Білоцерківщини.

Результати напрацьованої роботи будуть представлені на офіційних сторінках ГО «АП ТУ ДЕЙТ» та Молодіжної ради при БМР.

Проєкт "ВМОТИВОВАНІ" втілюється за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED), ГО "Український професійний розвиток" та Let`s NGO.