ENG | УКР |

Всеукраїнська науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування в умовах війни і в поствоєнний період в Україні»

 

Як би важко не було нам переживати війну, яка спричинила низку кардинальних змін у житті кожної людини, але віра в перемогу спонукає державні інституції, науковців оперативно та злагоджено працювати над пошуком шляхів як далі має розвиватись наша держава, якою вона буде після війни, якою має бути модель публічного управління.

Члени кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки БНАУ мали гарну нагоду долучитись до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни і в поствоєнний період в Україні».

У конференції взяли участь провідні фахівці публічного управління та адміністрування  із 16 областей, які наголосили на необхідності проведення глибоких якісних змін у нашій державі, окреслили пріоритетні завдання модернізації України у воєнний та повоєнний період.

На підсумковій сесії конференціі, 28 квітня, було проведено глибокий аналіз робочих програм з навчальних дисциплін ОП  «Публічне управління та адміністрування», внесено ряд важливих пропозицій, які нами будуть враховані при реалізації освітнього процесу за ОП «Публічне управління та адміністрування» БНАУ.

Дякуємо організаторам за запрошення, сподіваємось на подальшу співпрацю, наші пропозиції будуть представлені у спільних наукових працях.

Боже бережи Україну та наших мужніх захисників! Перемога буде за нами!