Всеукраїнська просвітницька кампанія «Творчі екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ»

З метою популяризації культури сталого розвитку та екологічної відповідальності серед молоді, здобувачі соціально-гуманітарного факультету разом із завідувачкою кафедри цивільно-правових дисциплін Пахомовою А.О. долучилися до Всеукраїнської просвітницької кампанії «Творчі екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ», приуроченої до Міжнародного дня інтелектуальної власності, темою якого у 2024 році Всесвітньою організацією інтелектуальної власності було проголошено «Інтелектуальна власність та Цілі сталого розвитку: будуємо наше майбутнє інноваційно та креативно».

Символічно, що інформаційний захід на тему «Еконебезпека: як безвідповідальне споживання створює екозагрозу» відбувся 22 квітня у Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day).

Здобувачі долучилися до обговорення Цілі сталого розвитку №12 щодо забезпечення переходу до раціональних моделей споживання і виробництва та можливостей привернення уваги до визначеної проблеми за допомогою мистецтва.

Завершальною крапкою заходу став квест 5 кроків до ЕкоПеремоги.